Apskaitos paslaugos verslui ir fiziniams asmenims

apskaitos paslaugosKetinate pradėti kažkokį verslą ar tiesiog norite užsiimti savarankiška ekonomine veikla, bet bijote, kad nesusidorosite su apskaitos tvarkymu? Apskaitos paslaugos dabar siūlomos kiekviename mieste, o geriausia tai, kad jas galima užsisakyti ir nuotoliniu būdu. Internete jums reikėtų pasinaudoti paieškos sistemomis ir rasite šias paslaugas teikiančias įmones. Tiesa, pradedančiajam verslui nereikėtų nerimauti dėl paslaugų kainų – jos kiekvienam klientui nustatomos individualiai. Aiškiau kalbant, vieni moka didesnes, o kiti – mažesnes sumas už buhalterinės apskaitos tvarkymo darbus. Paslaugų kainos priklauso nuo kelių faktorių, tad jais ir reikėtų pasidomėti.

Apskaitos paslaugos siūlomos ir fiziniams asmenims, kurie vykdo individualią veiklą.

Jeigu ketinate užsiimti savarankiška veikla pagal individualios veiklos pažymą, tai dėl apskaitos tvarkymo nerimauti jums nereikės. Nors individualios veiklos apskaita yra viena lengviausių, vis tiek galite užsisakyti jos tvarkymo paslaugas. Jos neturėtų būti labai brangios. Aišku, viskas priklausys nuo jūsų veiklos apimčių. Jeigu užsiimate prekyba ir per mėnesį parduodate labai daug prekių, tai tuomet apskaitos paslaugos jums gali kainuoti daugiau. Jeigu jūs vykdote kažkokią kitą veiklą, kur per mėnesį apsiimate vos kelis užsakymus ir išrašote vos kelias sąskaitas, tai apskaitos paslaugos jums kainuos dar mažiau.

Individualia veikla užsiimantys asmenys dėl apskaitos tvarkymo paslaugų gali kreiptis ne tik į buhalterinės apskaitos įmones, bet ir į privačius buhalterius. Jie siūlo analogiškas paslaugas. Kai kurie jų siūlo netgi mažesnius paslaugų įkainius nei įmonės.

Apskaitos paslaugos įmonėms kainuoja skirtingai, nes viskas priklauso nuo kelių faktorių.

Jeigu esate įmonė, kuri turi vos kelis darbuotojus, tai tuomet paslaugų kaina bus apskaičiuojama tiek pagal darbuotojų skaičių, tiek pagal išrašomų apskaitos dokumentų kiekį. Tačiau įmonėms, kuriose dirba nuo kelių dešimčių darbuotojų, paslaugos gali kainuoti gerokai daugiau. Pabrėžtina, kad visi paslaugų įkainiai yra nustatomi tik sužinojus visą svarbiausią informaciją apie klientą. Tad, jums reikės pateikti informaciją apie darbuotojų skaičių, taip pat teks nurodyti kiek ir kokių apskaitos dokumentų kas mėnesį išrašo jūsų įmonė.

Trumpai tariant, apskaitos paslaugos kiekvienam kainuoja skirtingai, o norint sužinoti tikslius įkainius, tiesiog reikia kreiptis į pasirinktus paslaugų teikėjus nurodant svarbiausią informaciją apie savo verslą/veiklą.