Ar moteriškų batų kainos tikrai išpūstos?

moteriskis bataiSvajojate, kad būtų visai šaunu, jeigu kiekvieną sezoną nereikėtų pirkti naujų batų? Avalynės kainos, kaip ir visų kitų prekių – auga. Tačiau, norint įsigyti kokybiškus batus, nebūtina leisti šimtų eurų. Moterims, aišku, yra kiek sudėtingiau, nes vis dėlto – visiems žinoma, kad joms taikomas „rožinis“ mokestis. Tai yra užslėptas mokestis, kuris taikomas būtent visų amžiaus grupių moterims. Palyginimui, gamintojų išlaidos gaminant tos pačios serijos batus vyrams ir moterims yra vienodos. Tačiau, kai gaminiai pasiekia prekybos lentynas – moterys moka daugiau. Daugiau informacijos apie tai rasite šioje svetainėje.

Norinčioms išvengti milžiniškų kainų, avalynę reikėtų rinktis remiantis keliais kriterijais. Aišku, daug kas priklausys ir nuo to, ar turite nesaikingo pirkimo sindromą ar ne. Paprastai kalbant, yra nemažai moterų, kurios avalynę renkasi pagal prekinius ženklus, o dar dažniau – ją perka netgi tuomet, kai naujos dar nereikia.

Kalbant apie prekinius ženklus, jau ir taip aišku, kad kurie gamintojai tiesiog yra pervertinti. Čia panašu kaip perkant išmaniuosius telefonus – už modernesnį mokama mažiau, nei už prastesnį, tačiau žinomo gamintojo. Perkant avalynę, vertėtų gerai įvertinti ar kaina tikrai atitinka kokybę.

Populiarių prekinių ženklų produkcija yra gerokai brangesnė, bet lyginant kokybę – ji ne visada kažkuo ypatinga. Siūloma plačiau domėtis kitais prekiniais ženklais, nes vis dėlto – jai pažymėta produkcija yra žymiai pigesnė, o kokybe niekuo nenusileidžia rinkos lyderiams. Tiesiog, perkant avalynę, didžiausia kaina sumokama už prekinį ženklą, o ne kokybę.

Moteriškų batų pasirinkimas yra labai platus, nes vis dėlto – moterys dažnai avalynę perkasi tam tikroms progoms. Galite netgi palyginti artimųjų pasirinkimą ir pirkinius. Matysite, kad moterys turi kur daugiau batų nei vyrai. Kalba eina apie bendrą situaciją, o ne išskirtinumus.

Galvojant kokiais būdais būtų galima sutaupyti pinigų perkant kokybišką avalynę, taip pat reikia atminti, kad internete kainos yra žemesnės nei tradicinėse įsigijimo vietose. Internetu batais prekiauja netgi garsių prekinių ženklų savininkai. Čia konkurencija yra aukštesnė, tad natūralu, kad pirkėjai viliojami įvairiomis nuolaidomis bei akcijomis.

Jeigu svarstote kaip įsigyti avalynę pigiau – tiesiog atidžiai vertinkite ar siūlomi batai tikrai yra verti savo kainos.