Ar naudinga keliauti į Suomiją keltu?

keltai i suomijaSuomiją pasiekti dabar galima įvairiais būdais ir klysta tie, kurie galvoja, kad pats geriausias variantas – skrydžiai lėktuvu. Ne visais atvejais skristi į šią šalį yra patogus ir naudinga. Yra tokių būdų, kurie leidžia lengviau planuoti laiką, o taip pat leidžia pasinaudoti tam tikrais privalumais. Aiškiau kalbant, keltai į Suomiją yra vienas iš lengvesnių būdų pasiekti šią šalį tiek pavieniams fiziniams asmenims, tiek ir keliaujantiems šeimomis ar verslo tikslais su dideliais kroviniais.

Keltai į Suomiją plaukia labai dažnai, o geriausia tai, kad kainos yra labai žemos. Ko gero tikslu sakyti, kad paprastam žmogui keltai yra pigesni nei lėktuvų bilietai. Žinoma, viska priklauso nuo to kada keliaujama, su kuo keliaujama ir t.t. Kaip ir skrydžiai, taip ir kelionės keltais turi tam tikrų niuansų ir privalumų. Reikėtų žinoti visas esmines taisykles.

Pirmiausia, reikia žinoti, kad švenčių dienomis iš tam tikrų vietų keltai gali neplaukti. Taip būna ir su skrydžiais tam tikromis valandomis. Paprasčiausiai, tokiomis dienomis kai kuriose šalyse tiesiog ilsimasi ir tiek.

Taip pat reikia žinoti, kad plaukiant keltais į Suomiją, reikia laikytis saugumo taisyklių ir reikalavimų dėl bagažo. Naivu tikėtis, kad pažeidus taisykles, nieko nebus. Paprasčiausiai, einant į terminalą, galite būti patikrinti. Jeigu keliaujate su automobiliu, atminkite, kad tai nereiškia, jog jame galite laikyti bet ką. Yra labai griežta tvarka ir tai reiškia, kad draudžiami daiktai ne tik būtų atimti, bet taip pat gali tekti turėti reikalų su teisėsauga.

Kaip bebūtų, jeigu jums reikia kuo pigesnių keltų bilietų, atminkite, kad yra nemažai specialių interneto svetainių, kurios tarpininkauja užsakant bilietus tiek pavieniams fiziniams asmenims, tiek ir norintiems gabenti didžiulius krovinius. Tiesiog susiraskite atitinkamus tarpininkus ir jie padės jums susitvarkyti visus reikalus tiek dėl bilietų įsigijimo, tiek ir krovinių paruošimo gabenimui. Keltai į Suomiją plaukia ypač dažnai, bet atminkite, kad dėl tam tikrų oro sąlygų jie gali būtų nukeliami į kitas dienas, tad sekite visas naujienas, jeigu jau užsisakėte bilietus.

Šaltinis: https://www.ferrybookings.lt/lt/patarimai/keltai-i-suomija