Baidarių nuoma

baidariu nuomaArtėjant vasarai planuojate įvairias pramogas? Galvojate pasinaudoti baidarių nuoma? Lietuvoje šis laisvalaikio praleidimo būdas pritraukia vis didesnę smalsuolių auditoriją, nes tokia paslauga gali pasinaudoti beveik kiekvienas mūsų šalies gyventojas. Šių nuomotojų galite rasti kone kiekviename mieste ar miestelyje. Pasiplaukiojimas tikrai suteiks malonių įspūdžių, o ir pačią kelionę upėmis ar ežerais galite suplanuoti pagal visus savo norus. Baidares galite rezervuoti norimam laikotarpiui, tačiau to nėra rekomenduojama daryti per anksti – orai mūsų šalyje nėra nuspėjami, tad geriausia yra jas išsinuomoti prieš keletą dienų. Sunkiausia yra pasirinkti šias nuomos paslaugas teikiančius specialistus – kiekvienas jų gali pasiūlyti skirtingas kainas bei sąlygas, tuo labiau, kad Lietuvoje yra gana ribotas upių skaičius. Kaip gi reikėtų ieškoti baidarių nuomai?

Pirmiausia, jums reikia ieškoti nuomotojų ten kur gyvenate. Žinoma, kad galbūt mažuose miesteliuose jų nelabai rasite, todėl turėtumėte dairytis bent jau artimiausiose vietovėse. Geriausia tai daryti yra internetu – per paieškos sistemas galite rasti baidares nuomojančius asmenis ar įmones, kurios galės pasiūlyti atitinkamas sąlygas. Baidares turėtumėte nuomotis atsižvelgiant į pasirinktą vandens telkinį – jeigu šalia nėra jokių ežerų ar didesnių tvenkinių, tai galbūt yra upių? Pasiplaukiojimas baidarėmis gali užtrukti gana ilgai ir tuo norime pabrėžti, kad tokį laisvalaikį reikėtų sieti tarsi su iškyla gamtoje – nuomodamiesi baidares, jūs galite plaukti kone visą dieną ar net ilgiau, sustojant krante pernakvoti palapinėse ir t.t.

Kiekvienas specialistas pavirtins, kad baidarių nuoma yra gana populiari, tačiau svarbiausia yra rinktis tuos nuomotojus, kurie gali pasiūlyti ir visą reikalingą saugumo įrangą – gelbėjimosi liemenes ir kt. Šios priemonės tikrai bus reikalingos, nes juk nežinote kas gali nutikti plaukiant, tuo labiau, kad yra tokių vietų, kur vandens srovės yra labai stiprios, tad ekstremalių pojūčių tikrai patirsite. Baidares turėtumėte nuomotis tik iš tų asmenų ar bendrovių, kurios gali pasiūlyti reikalingą įrangą, o dažniausiai visas saugumo priemones jie skolina nemokamai.

Baidarių nuoma didelio susidomėjimo sulaukia būtent vasaros metu – karšti orai visada priverčia vykti prie vandens telkinių, tad planuodami savo vasaros atostogas, būtinai įtraukite šias pramogas į planą.