Batai moterims ne visada pigiau kainuoja užsienyje

batai moterimsKokybiški batai turi savo kainą – tai suprasti turėtų kiekvienas pirkėjas. Tačiau, pastebima, kad gerokai didesnės kainos pastebima kai kalba pasisuka apie moterišką avalynę. Ne paslaptis, kad dailiosios lyties atstovės yra priversto mokėti ženkliai didesnę kainą nei iš tiesų turėtų. Taip yra daugelyje sektorių ir tai liečia ne tik moterišką avalynę, bet ir rūbus bei įvairius aksesuarus. Ekspertai tai aiškina tuo, kad moterys yra dažniau linkusios pirkti įvairius papuošalus ir t.t. Tad, natūralu, kad tarp vyrų tokio poreikio nėra, tad ir kainos yra visai kitokios.

Norinčioms įsigyti gražius batelius, patartina neskubėti vykti į artimiausias parduotuves. Visai ne ten yra geriausias pasirinkimas. Internetinėse moteriškų rūbų bei avalynės parduotuvėse aptiksite labiau prieinamas kainas ir svarbiausia – didesnį asortimentą. Žinoma, taip bus ne kiekvienoje svetainėje.

Elektroninėje erdvėje yra daug platesnis moteriškų batų pasirinkimas. Juos galima užsisakyti tiek iš lietuviškų, tiek užsienietiškų internetinių parduotuvių. Tiesa, yra didelis skirtumas ar pirksite vietinėse ar kitoje šalyje įsikūrusioje el. parduotuvėje. Pastarosios vietose kainos gali būti ir didesnės, ir mažesnės, bet yra ir kitų niuansų.

Moterims, galvojančioms apie avalynės įsigijimą iš užsienyje veikiančių internetinių parduotuvių, patartina įdėmiai perskaityti pristatymo sąlygas bei kitas taisykles. Tai labiausiai liečia pristatymo mokesčius ir aišku – terminą.

Pristatymo mokesčiai, kurie taikomi perkant prekes iš užsienietiškų el. parduotuvių, yra daug didesni. Jie ženkliai padidina viso užsakymo išlaidas. Aišku, reikia pasižiūrėti ir į batų kainas – jeigu jos mažesnės nei Lietuvoje, tuomet galbūt ir pavyks sutaupyti.

Terminas, per kurį pristatomos užsakytos prekės, dažnai priklauso nuo pačių parduotuvių tvarkos. Kuo toliau nuo Lietuvos įsikūrusi el. parduotuvė, tuo ilgiau jūsų užsakyti bateliai keliaus iki jūsų. Terminui įtaką taip pat daro ir pasirinktas pristatymo būdas. Pavyzdžiui, naudojantis tik tradiciniu paštu, viskas keliaus žymiai ilgiau. Per kurjerius – jūsų užsakyti bateliai parkeliaus greičiau, bet pristatymo kaina gali būti didesnė.

Tad, jeigu svarstote kur pirkti batelius būtų geriausia, turite kruopščiai perskaityti pardavėjų pateiktas taisykles ir kitą informaciją. Kartais iš užsienio užsakyti bateliai bendrai kainuoja brangiau nei tokie patys, užsakyti iš lietuviškų el. parduotuvių.