Botulino injekcijos negali būti atliekamos neaiškių grožio salonų

botulino injekcijosMedicinos srityje visada atsiranda naujovių, tačiau geriausia tai, kad jos neaplenkia ir grožio procedūrų. Šiuo metu privačios klinikos siūlo itin didelį paslaugų pasirinkimą – nuo tam tikrų kūno vietų didinimo iki riebalų šalinimo. Įdomu tai, kad kai kurios procedūros atliekamos be chirurginių operacijų. Štai, www.botulinoinjekcijos.lt akcentuoja, kad norint padidinti lūpas, išlyginti odą ar pašalinti kažkokius odos darinius, užtenka sugaišti vos kelias minutes. Procedūros atliekamos itin tiksliai, o galutinis rezultatas matomas beveik iškart. Žinoma, dabar itin populiariomis botulino injekcijomis piktnaudžiauti nevalia, todėl prieš kiekvieną procedūrą bus būtina konsultuotis su šios srities specialistais. Jeigu ir jus domina šios procedūros, tai dar nereiškia, kad reikia skubėti į pirmą pasitaikiusią kliniką. Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti kur šios procedūros atliekamos saugiai, o svarbiausia – kokybiškai.

Botulinio injekcijos labiau paplitusios už Atlanto, tačiau ir Lietuvoje jomis naudojasi itin daug žmonių. Įprasta, jog šiomis procedūromis mieliau naudojasi moterys. Jos dažniausiai renkasi injekcijas į veido sritis – siekiama išlyginti raukšles. Kiekviena tokia procedūra turi būti atlikta tik profesionalaus specialisto, kuris šia veikla užsiimti gali teisėtai. Tuo norima pabrėžti, kad dėl botulinio injekcijų nereikėtų kreiptis į kažkokius grožio salonus, kur verstis tokiomis procedūromis jie negali. Tokios procedūros turi būti atliekamos atitinkamus leidimus ir sertifikatus turinčių specialistų, o juos galima rasti grožio klinikose.

Pabrėžtina, kad dauguma specialistų visada įspėja klientus dėl galimos rizikos ir šalutinių efektų. Jums reikia žinoti tai, kad nesaikingas botulino injekcijų naudojimas gali sukelti ir tos vietos paralyžių – tiesiog jos nebejusite. Bet, specialistai visuomet rekomenduos geriausią sprendimą, todėl jie jus iškart įspės kas kiek laiko reikėtų tokias procedūras atlikti, jog nebūtų peržengtos ribos. Ši procedūra įprastai yra laikoma nerizikinga sveikatai ir visiškai nepavojinga, nes vis dėlto – botulinas yra patvirtintas pasaulinės sveikatos organizacijos. Tačiau, jeigu kreipsitės į kažkokias neaiškias vietas, kur specialistai neturi jokių leidimų, tai nenustebkite jeigu jie naudos kažkokias neleistinas medžiagas. Mat, botuliną įsigyti ir veikloje naudoti gali tik sertifikuotos klinikos.

Kas liečia veido vietų pasirinkimą, tai labiausiai reikėtų išskirti tris sritis: paakius, kaktą, skruostus. Į kaktą botulino injekcijos leidžiamos siekiant panaikinti labiausiai matomas streso ir senėjimo sukeliamas raukšles, kurių praktiškai neišvengia niekas. Tas pats yra ir su kitomis veido vietomis.

Jeigu norite atrodyti gražiai ir sveikai naudojantis šia procedūra, tai nenumokite ranka į specialistų pateikiamus patarimus. Laikykitės griežtų grafikų, jog paskui netektų gailėtis dėl subjaurotos išvaizdos. Kartais moterys praranda saiką ir dėl dažno ir nesaikingo botulino naudojimo jaučia gana nemalonius šalutinius efektus. Jeigu jūsų tikslas yra išlyginti raukšles ar patobulinti kitas vietas, tai būtinai kreipkitės į profesionalius specialistus.