Dekupažas ir papuošalų gamyba: ką reikia žinoti apie medžiagų pirkimą?

dekupazasNorite pradėti gaminti papuošalus, bet nežinote kur geriausia būtų pirkti reikalingas medžiagas be įrankius? Dabar dekupažas apima daugelį sričių, todėl internete specializuotos parduotuvės siūlo didelį medžiagų pasirinkimą tiems, kurie ruošiasi gaminti ne tik papuošalus, bet ir kitus atributus ar aksesuarus. Internetu viską pirkti būtų daug pigiau, nes pagrindinės lietuviškos el. parduotuvės siūlo mažesnes kainas, o taip pat ir didesnį pasirinkimą. Dekupažui skirtų priemonių jūs galite ieškoti vienoje el. parduotuvėje, nes didžiausios siūlo beveik viską – nuo įprastų dažų iki įvairiausio dydžio bei stiliaus karoliukų.

Dekupažas yra siejamas su kažkokia puošybos veikla, bet el. parduotuvės, kurios siūlo asortimentą tokiai veiklai, dažniausiai siūlo įvairius gaminius bei įrankius net ir su tuo nesusijusioms sritims. Pavyzdžiui, tokiose el. parduotuvėse jūs galite įsigyti jau paruoštų medinių dėžučių, kurias galėtumėte patys ir papuošti. Taip pat čia galite rasti ir priemonių tapybai – dažų, tekstilės, įvairius teptukus ir t.t. Būtina pabrėžti, kad jokiu būdu nereikėtų rinktis kažkokias neaiškias parduotuves, kuriose asortimentas nėra siūlomas iš tiesioginių pardavėjų.

Turite žinoti, kad internete yra nemažai el. parduotuvių, kurios tik tarpininkauja parduodant įvairias medžiagas bei įrankius. Tokios parduotuvės internete veikia „dropship“ principu, kuomet el. parduotuvė nėra tiesioginis pardavėjas – ji paima pinigus iš pirkėjo bei užsako reikiamą produkciją iš tiekėjų. Tokios el. parduotuvės įprastai užsideda savo mokestį, todėl čia visi gaminiai gali būti kiek brangesni nei kur kitur. Taip pat siūlome atkreipti dėmesį ir į tai, kad tos el. parduotuvės dažniausiai pasižymi ir ilgesniu prekių pristatymo terminu. Jos neretai visus gaminius užsako iš trečiųjų šalių.

Dekupažo reikmenimis prekiaujančios tarpininkavimo el. parduotuvės dažniausiai nepabrėžia, kad jos užsako visas prekes iš Kinijos. Pristatymo terminas dažniausiai svyruoja ties keliomis savaitėmis. Tai reiškia, kad jums visos užsakytos prekės gali būti pristatomos mažiausiai per mėnesio laikotarpį. Daugelis tokių pardavėjų ilgai rinkoje neišsilaiko, nes tradicinės el. parduotuvės visada gali pasiūlyti didesnį asortimentą, greitesnį pristatymo terminą bei mažiausias kainas, kas šiuo metu ir yra labiausiai aktualu besidomintiems dekupažo veikla.