Elektroninė cigaretė

elektronine cigareteMatėte kaip viešoje vietoje kažkoks žmogus naudojosi elektronine cigarete? Norėtumėte ir jūs šį prietaisą išbandyti? Tam teks skirti pakankamą sumą – šie prietaisai nėra pigūs, tačiau juos įsigiję, tikrai pastebėsite akivaizdžius rūkymo išlaidų pokyčius. Trumpai tariant, kiek dilesnę sumą turėtumėte išleisti būtent pačiai cigaretei – kuo ji brangesnė, tuo geresnio gamintojo ir aišku – kokybiškesnė. Tad, tokiai cigaretei turėtumėte skirti bent jau 50-60 eurų, aišku galite rasti ir tokių, kurios kainuos 100 eurų, bet nepamirškite – kuo didesnė kaina, tuo geresnį ir patvaresnį produktą perkate.

Pirmiausia, jums reikėtų žinoti svarbiausius šios cigaretės privalumus, nes jų tikrai yra ne vienas. Kiekvienam norinčiam išbandyti šiuos prietaisus pirmiausia siūlytume gerai pagalvoti apie dabartinius savo rūkymo įpročius – jeigu kasdien surūkote ne mažiau po vieną pakelį įprastų cigarečių, siūlytume paskaičiuoti mėnesio bei metų išlaidas tokiems tabako gaminiams, kad galėtume palyginti būsimas išlaidas naudojantis elektronine cigarete.

Svarbiausias šių prietaisų bruožas  – kaina. Kiek kainuoja elektroninė cigaretė mes jau sakėme pradžioje, tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad tokia suma išleidžiama tik vos vienintelį kartą – jos pirkimo metu. Jūsų rūkymo išlaidos paskui bus dar mažesnės. Jos pasireiškia tuo, kad priklausomai nuo cigaretės, tenka reguliariai keisti baterijas bei pildyti šį aparatą specialių rūkymo skysčiu, kuris dar vadinamas – e-skysčiu. Baterijos keičiamos pigesniems gaminiams, bet jeigu perkate brangią el. cigaretę, tai ko gero jūs perkate įkraunamą, o tokiu atveju, jūs gaunate ir specialių įkroviklį, kurį galėsite naudoti išsikrovus baterijoms. E-skysčiai yra perkami kiekvieno naudojančio šias cigaretes. Tas skystis yra vietoje tabako – jis pildomas specialiomis priemonėmis, kurios dažniausiai būna pridedamos perkant el. cigaretę. Šio skysčio už maždaug 10-20 eurų pakanka mėnesio laikotarpiui. Tad apibendrinant, dabar jau galite paskaičiuoti kiek sutaupote su elektronine cigarete. Paprastas rūkalius tabako gaminiams išleidžia apie 100 eurų per mėnesį, o rūkantys el. cigaretę vos 10 – 20 eurų. Matote akivaizdų skirtumą? Tai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl užkietėję rūkaliai imasi šių prietaisų išbandymo, o paskui ir reguliaraus naudojimo.