Faneruotos durys – geras pasirinkimas?

faneruotos durysDurų ieškojimas ne vienam žmogui yra gana didelė kančia. Čia svarbu yra pataikyti ne tik į interjerą, bet ir į patrauklią kainą. Įvairių durų pasirinkimas galimas tik tokiu atveju kai žinoma kokia bus jų naudojimo vieta. Trumpai tariant, čia reikia žvelgti ir į saugumą, todėl ne visose srityse tam tikrų durų naudojimas yra patrauklus. Pavyzdžiui, jeigu kalbame apie išorines duris, tai čia svarbu yra pasirūpinti saugumu, todėl renkantis duris, būtina dairytis į šarvuotas, metalines ar kitas saugesnio tipo duris. Jeigu kalbame apie vidaus interjerą – čia reikalingos gražios bei modernios. Tačiau ką rinktis, jog būtų ir saugu ir svarbiausia – žema kaina?

Kalbant apie saugumą, tai čia ko gero su mažomis išlaidomis apsieiti nepavyks. Verta pastebėti, jog didžiausias saugumas yra reikalingas būtent išorinėms durims. Jos turi būti itin kokybiškos ir nekalbame vien apie jų būklę – čia reikalingas ir kruopštus jų montavimas bei pasirinkimas su saugiais užraktais t.y. montuojamos išorės durys turi pasižymėti nestandartinėmis spynomis, kurias išlaužti būtų labai sudėtinga arba neįmanoma. Būtent dėl šios priežasties išorinių durų įsigijimo metu nevertėtų dairyti į mažas kainas, nes čia jų tikrai nerasite. Savo saugumo užtikrinimui turite skirti ir adekvačią sumą.

Kalbant apie pigumą, tai jo galite tikėtis tokiu atveju, jeigu renkatės duris vidaus interjerui. Tai reiškia, jog jeigu jums reikalingos durys, kurios atskirtų kambarius, tai čia saugumo atžvilgiu nereikėtų ieškoti brangių gaminių – juk šarvuotų durų vaiko kambariui nedėsite. Tokiu atveju vertėtų pasidomėti ir pagalvoti ar Faneruotos durys jums nebus tinkamiausios. Būtent jos pasižymi gera kaina bei modernumu, o ką jau kalbėti apie montavimą – net ir neturintys pakankamai įgūdžių nesudėtingai galės jomis pasirūpinti patys.

Kas liečia modernumą bei puikią išvaizdą, tai čia svarbu, jog visos namų durys būtų derinčios prie esamo interjero. Todėl siūlytume apžvelgti neeilinius laminuotų durų sprendimus, kurių pasirinkimas yra milžiniškas. Jos pasižymi ne tik gera kokybe, bet ir puikia kaina. Tad jeigu jums ir čia saugumas nėra svarbus, tai siūlytume dėmesį sutelkti ir į šių durų pasirinkimą.

Kas liečia kainos ir kokybės santykį, tai svarbu paminėti, jog būtent saugumo atžvilgiu bus reikalingos didesnės išlaidos, jog galėtumėte būti ramūs visais saugumo atvejais. Jeigu jums reikia tik puikiai atrodančių durų viduje, tai elementariausiai galite jas rinktis tarp faneruotų bei laminuotų durų asortimento.