Greita paskola: iš banko ar internetu?

greita paskolaKiekvienas žmogus, kuris nori skolintis tam tikrą pinigų sumą, neretai svarsto kokios šiuo metu galimybės yra tiek internete, tiek ir bankuose. Svarbu yra tai, jog kiekvienas šių kredito teikėjų yra savaip patrauklūs, tačiau verta pabrėžti – kiekvienas ir savų minusų turi. Jeigu norite greitai pasiskolinti pinigų, tai būtinai turite apsvarstyti galimybę ieškoti kredito virtualioje erdvėje.

Greita paskola internetu yra suteikiama žaibiškai. Čia užtenka sugaišti vos kelias minutes ir jeigu viskas yra tvarkoje – paskola pervedama keliolikos minučių bėgyje. Visas skolinimosi procesas yra itin paprastas. Internete tiesiog atrandate geriausias sąlygas pateikiantį kreditorių, o jeigu turite kažkokių klausimų dėl jo teikiamų paslaugų, tai nevaržomai galite kreiptis nurodytu telefonu ar el. paštu. Visi reikalingi kreditoriaus kontaktai bus pateikiami jo interneto svetainėje. Jeigu viską išsiaiškinote, tai paprasčiausiai jums belieka pateikti paskolos paraišką ir sudaryti sutartį. Paskolos pateikimo metu jūs turėsite pateikti reikalingus duomenis – vardą bei pavardę, adresą ir kitą kontaktinę informaciją. Kreditorius iš pateiktų duomenų nustatys ar esate mokus asmuo ir jeigu viskas bus gerai, tai bus pasiruošta paskolos sutarties sudarymui. Pasirašant kredito sutartį, visas procesas būna itin paprastas – jums bus pateikiama paskolos suma, mokėjimo grafikas ir kita reikalinga informaciją apie suteikiamas kredito sąlygas. Jeigu su minėtomis sąlygomis sutiksite, tai paskolos teikėjas paprašys, jog į jo banko sąskaitą pervestumėte simbolinį mokestį su nurodyta mokėjimo paskirtimi. Vos tik mokestis įplauks į kredito teikėjo sąskaitą, paskolos sutartis taps galiojanti. Visas šis procesas truks itin trumpai, dažniausiai gauti paskolą internetu užtenka sugaišti vos 15 – 20 minučių.

Kalbant apie bankus, tai čia greita paskola pasidžiaugti neteks. Jums teks nemažai važinėti po komercinius bankus ir aiškintis kuriame iš jų jums bus suteikiamos geriausios sąlygos. Tai tikrai atims nemažai laiko, o svarbiausia išleisite ir papildomų pinigų kelionėms, o ir jos gana nemenkai jus išvargins. Jeigu ir atrasite patrauklų pasiūlymą pateikusį banką, tai dar nereiškia, jog paskola jums bus suteikta. Paprasčiausiai, banko darbuotojui analogiškai pateiksite reikalingus duomenis, o tada jau jis ir pasiūlys galutines paskolos gavimo sąlygas. Visas šis skolinimosi procesas iš komercinio banko atima gana daug laiko bei papildomų lėšų, todėl jeigu jums reikalinga skubi finansinė pagalba, tai ko gero geriausias sprendimas būtų skolintis internete.