Įmonės įsigijimas gali kaip reikiant sumažinti jūsų išlaidas verslo pradžioje

parduodu uabNe visiems verslo pradžia yra tokia sėkminga kaip norėtųsi. Tačiau, anot ekspertų, dažnai daroma viena esminė klaida – verslas įkuriamas su nemažomis išlaidomis, kai tuo tarpu jas galima sumažinti iki minimumo. Patariama atidžiau pasidomėti tiek įmonių steigimo peripetijomis, tiek ir mokestine tvarka. Tai pradžioje yra be galo svarbu. Galvojantiems apie nuosavą verslą, žūtbūt reikėtų atkreipti dėmesį į tam tikrų įmonių siūlomas paslaugas. Aiškiau kalbant, vertėtų pasidomėti įmonių steigimo ir pardavimo paslaugas teikiančiomis įmonėmis – jos gali padėti ženkliai sumažinti išlaidas verslo pradžioje.

Įprasta, kad daugelis asmenų verslą pradeda atidarydami įmonę. Bet, įmonės įkūrimas, priklausomai nuo jos rūšies, gali pareikalauti nemažų išlaidų. Pavyzdžiui, uždarųjų akcinių bendrovių registravimo metu teks turėti įstatinį kapitalą, jeigu viskas bus daroma standartine tvarka. Žinoma, yra tam tikrų alternatyvų. Kaip jau minėta, būtina kreiptis į atitinkamas bendroves, kurios padeda su įmonių steigimu susijusiais klausimais. Jos gali padėti įkurti įmonę su daug mažesnėmis išlaidomis. Pabrėžtina tai, kad kai kurios jų netgi užsiima jau esamų įmonių pardavimu. Paieškos sistemoje „Google“ suveskite terminą „parduodu uab“ ir pamatysite, jog tokių pasiūlymų iš tiesų yra labai daug.

Kita vertus, įmonių įsigijimo klausimu reikėtų būti budriems. Mat, įmonėmis prekiauja tiek sukčiai, tiek ir sąžiningi pardavėjai. Ką tai reiškia? Jeigu įmonę pirksite, o ne registruosite nuo nulio, tuomet kruopščiai pasidomėkite ką perkate. Kai kurie asmenys parduoda įmones, turinčias nemažai skolų ar kažkokių apribojimų. Jums tokių dalykų tikrai nereikia. Norintiems išvengti problemų, siūloma kreiptis į tas bendroves, kurios įmonių pirkimo ir pardavimo paslaugas siūlo jau ilgą laiką. Tikėtina, kad jos turės geriausią reputaciją. Tiesiog paieškokite rekomendacijų, kurios padėtų nukreipti tinkama linkme.

Perkant jau įregistruotas įmones, labai svarbu pasižiūrėti ar jos veiklą vykdo legaliai, ar neturi kažkokių neigiamų atsiliepimų. Juk nenorėsite įsigyti įmonės, kuri yra pasižymėjusi kaip nepatikima? Geriausia būtų rinktis tas įmones, kurios nėra vykdžiusios jokios veiklos ir neturi jokių skolų.

Įmonių pirkimas dažnai yra daug pigesnis variantas nei jos registravimas, tad būtinai tuo pasidomėkite plačiau.