Kai dantų atstatymui pasirenkamas protezavimas

Prireikė išrauti dantį? Tai neabejotinai yra labai nemaloni procedūra, kuri galiausiai nulemia nemažai papildomų problemų. Juk jei neturime bent vieno danties, prastėja sąkandis, negalime efektyviai kramtyti maisto, o taip pat didėja rizika, kad ims stumtis kiti dantys (neretai tuomet prireikia ir dantų plokštelės). Todėl į išrautą dantį reikėtų žvelgti kur kas rimčiau ir atsakingiau nei tai linkę daryti nemaža dalis pacientų. Be to, kiekvienas odontologas po danties išrovimo procedūros, privalėtų informuoti savo pacientą apie tai, ką reikėtų daryti toliau, kad išvengti minėtų problemų.

Odontologijos klinikojePastaruoju metu nemaža dalis pacientų dantų atstatymui renkasi implantus, tačiau lygiai taip pat nepamirštamas ir profesionalus dantų protezavimas klinikoje. Tokiu atveju pacientai patiria mažesnes išlaidas, kadangi protezavimo įkainiai nėra tokie dideli kaip dantų implantacijos. Kita vertus, kad ir kokia didelė bepasirodytų odontologijos paslaugų kaina, visuomet yra papildomų finansavimo galimybių, kurios leidžia padengti net ir labai dideles gydymo sąskaitas. Todėl jei norite išspręsti savo dantų problemas, nevenkite odontologo kabineto vien dėl teikiamų paslaugų kainos. Be to, profesionalioje odontologijos klinikoje visuomet sulauksite labai rūpestingos priežiūros ir naudingų patarimų, kurie padės efektyviau ir lengviau prižiūrėti savo dantis ir pasirūpinti tinkama burnos higiena.

Taigi, kai apsilankysite odontologijos klinikoje ir gydytojas chirurgas išraus dantį, galite iš anksto pasidomėti, kokius pasirinkimus turite. Žinoma, jums bus pasiūlyti du minėti variantai (t.y. dantų implantavimas ir protezavimas), tačiau tiek vienu, tiek ir kitu atveju yra įvairių papildomų niuansų, kuriuos reikėtų aptarti ir nuspręsti, kuris variantas būtų tinkamiausias.

Pacientai, kurie nenori sudėtingesnės dantų implantavimo procedūros ir didesnių piniginių išlaidų, dažniau pasirenka protezavimą, tačiau vėlgi, šis pasirinkimas nėra nulemtas tik minėtų veiksnių. Taip pat neretai protezavimas siūlomas ir tuomet, kai dirbtinis dantis užkabinamas už dviejų iš abiejų pusių esančių dantų. Tuo tarpu, jei tokios galimybės nėra ir yra prarastas daugiau nei vienas dantis, greičiausiai jums teks rinktis dantų implantavimą. Tačiau, kaip bebūtų, galutinį sprendimą priimkite tik tuomet, kai sulauksite profesionalaus odontologo vertinimo.