Kaip atliekama krūtinės didinimo plastinė operacija?

krutu didinimasViena populiariausių plastinių operacijų – krūtinės didinimas. Ją galima atlikti įvairiais būdais: atliekant krūtinės pakėlimą, naudojant implantus ar persodinant riebalus. Priklausomai nuo pageidaujamo krūtinės dydžio ir formos, galima specialia 3D kompiuterine programa iš anksto sukurti vizualizaciją, kad iki operacijos būtų galima įvertinti būsimą rezultatą.

Plastinė operacija – puiki alternatyva, ne tik norint padidinti krūtinę, bet ir norint išspręsti krūtų asimetriją, dažnai atsirandančią po nėštumo ar ilgo maitinimo krūtimi. Taip pat padeda pagerinti laikyseną, figūrą, o galų gale ir moteriai suteikti pasitikėjimo savimi. Moterys, turinčios mažą krūtinę, gali lengvai pakoreguoti ją, ir atvirkščiai, krūtinę galima ir susimažinti, jei jos dydis vargina, trukdo kokybiškai išsimiegoti ar trikdo kvėpavimą. Ši procedūra atliekama ir tuomet, kai norima atstatyti krūtinę, po krūties vėžio atlikus masektomiją.

Galima rinktis pačius įvairiausius krūtų implantus: su fiziologinio skysčio, silikoniniu želė, hidrogelio užpildu ar kohezyviniu geliu. Galima formuoti krūtinę ir naudojant mišrų būdą: kuomet krūtų korekcija yra atliekama, dedant implantus ir persodinant riebalus. Jie norima krūtinę tik pakelti, nekeičiant jos dydžio, tuomet yra naudojami chirurginiai siūlai. Tokia plastinė operacija yra atliekama gana greitai, kai taikant nejautrą, plastikos chirurgas atlieka pjūvius ir krūties audiniuose suformuoja „kišenę“ į kurią yra talpinamas implantas. O jau po paros priežiūros klinikoje, jei klientė neturi jokių nusiskundimų, gali vykti namo.

Plastikos chirurgai pataria, pirmas keturias savaites nešioti specialią liemenėlę, o pirmomis dienomis, vengti fizinio krūvio ir staigių rankų judesių. Praėjus rekomenduotinam laikotarpiu, galima net sportuoti ir gyventi aktyviai. Pooperaciniu laikotarpiu, gydytojas numato kaip dažnai reikės atvykti profilaktinei apžiūrai, taip pat jis konsultuoja ir įspėja dėl galimų rizikos veiksnių.