Norėdami sumažinti įvairių susirgimų riziką, gyventi ilgiau ir jaustis geriau, privalome ir maitintis sveikiau. Todėl specialistai rekomenduoja vartoti maistingą, įvairų, dažnai augalinės kilmės maistą ir vengti riebalų, saldumynų, rafinuoto cukraus, druskos. Būtina vartoti maistingą, įvairų maistą: kelis kartus per dieną valgyti grūdinių produktų, įvairių šviežių daržovių ir vaisių, mėsos produktus pakeisti žuvimi, paukštiena ar liesa mėsa, liesus pieno produktus, rinktis mažai cukraus turintį maistą, valgyti nesūriai, vartoti joduotąją druską. Svarbu, riboti alkoholio vartojimą, gerti daug skysčių, ypač vandens.
Amway produktai platinami visame pasaulyje, natūralus produktai pagaminti iš ekologiškai augintų žaliavų, patikrinti ir kokybiški. Jų asortimentą sudaro: maisto papildai ir vitaminai, skalbimo priemonės, dozatoriai ir aplikatoriai, kūno priežiūrai, dekoratyvinė kosmetika, vyrų odos priežiūros priemonės, kvepalai, virtuvės reikmenys.
Kurie maisto papildai vertingesni- natūralūs ar sintetiniai?
Jei natūralus produktas yra pagamintas iš ekoklogiškų žaliavų, tai kur kas geriau, todėl pirkdami natūralius preparatus turėtume pasidomėti iš kur atkeliavo žaliavos. Pasitaiko, kad žaliavos dumblių preparatams yra auginamos ir vėliau gaminamos prastomis sanitarinėmis sąlygomis, gali būti prastai išvalytos nuo bakterijų. Natūralius produktus reiktų rinktis tik aukščiausios kokybės. Kalbant apie sintetinius ir natūralius maisto papildus, svarbus ir dar vienas aspektas- medžiagų įsisavinimas. Pavyzdžiui, džiovinto česnako milteliai paprastai būna įsisavinami tai pat gerai, kaip ir visas česnakas.
Ar tiesa tai, jog maisto papildai neturi šalutinio poveikio?
Šalutinį poveikį gali turėti tiek vaistai, tiek maisto papildai. Papilduose taip pat yra medžiagų, kurios įeina į vaistų sudėtį. Jeigu tokių papildų suvartosime labai daug , šalutinis poveikis visgi gali atsirasti. Šalutinį poveikį gali turėti netgi maisto produktai, jeigu suvartosite jų daugiau, negu reikia mūsų organizmui. Jeigu nežinote standartizuotų formulių, galima rasti gausybę informacijos apie tai, kokia yra rekomenduojama vieno ar kito preparoto dozė. Taip pat visuomet galima pasitarti su vaistininku, gydytoju, ar kitu specialistu, kuriuo pasitikite.