Kaip ir kur įsigyti priemones tiems, kuriems aktualus dekupažas

dekupazasNorite papuošti įvairius namuose esančius daiktus, jog jie atrodytų išskirtiniai? Dekupažas yra gana nelengvas darbas – tam reikia ir specialių priemonių ir šiokios tokios fantazijos. Daiktų dekoravimas tikrai pareikalaus nemažai laiko, todėl jeigu vis dėlto nusprendėte, kad tuo užsiimti norėtumėte ilgiau, siūlytume pasidomėti ko jums iš tiesų reikės. Daiktų puošimas įvairiais priešiniais yra sudėtingas procesas, tuo labiau, kad neaišku kokius paviršius ketinate puošti. Kiekvienam daiktui dažniausiai yra naudojamos ir skirtingos priemonės, todėl jų įsigijimas yra neišvengiamas. Negalvokite, kad dekupažo reikmenims jūs išleisite didžiules sumas, nes dabar kiekvienas žmogus gali rinktis el. parduotuves, kuriose yra prekiaujama šiam menui reikalingais priedais.

Lietuvoje dažniausiai mėgstama puošti įvairius keramikinius daiktus, taip ir kitus kietus paviršius, tačiau neretai pradedantys tiesiog nepasidomi kokių medžiagų jiems iš tiesų reikia. Internete rasite gausų priemonių pasirinkimą, kuris apima ne tik teptukus bei kitus įrankius, bet ir kokybiškas, iš įvairių šalių atvežtas medžiagas. Vienas dažniausiai pasirenkamų variantų – keramikos daiktų puošyba.

Keramikiniai daiktai yra kieto ir slidaus paviršiaus, todėl įprasta, kad jums tikrai nepakaks standartinių dažų jūsų sugalvotiems piešiniams. Jums reikės įsigyti specialius akrilinius dažus, kurie laikytųsi tvirtai. Nepamirškite, kad jų kaina bus kiek didesnė nei paprastų. Vienas iš būdų sutaupyti medžiagų įsigijimo metu – jas pirkti didesniais kiekiais. Dažus dažniausiai nemažai kiekiais perka tie, kurie rimtai žiūri į šią veiklą ir ketina tuo užsiimti ilgai. Dekupažo reikmenų parduotuvės internete siūlo viską – tiek priemones pradedančiajam, tiek ir profesionalui, kuris šią veiklą vykdo jau gana seniai. Perkant didesniais kiekiais, parduotuvės dažniausiai suteikia nuolaidas. Pavyzdžiui, pirkdami vieną buteliuką specialių dažų, jūs sumokėsite gana nemažai, tačiau jeigu pirksite keliolika, tada kaina ko gero bus mažesnė. Matote, perkant didesnėmis pakuotėmis, kaina yra nuleidžiama santykinai. Čia lyg pirkimas urmu.

Kas liečia kitų daiktų puošimą, negalvokite, kad šiais laikais dekupažo sąvoka apima tik daiktų puošimą įvairiais piešiniais – iš dalies taip yra, tačiau dauguma menišką gyslelę turinčių žmonių, sugeba įvairius daiktus išpuošti ir visai kitomis priemonėmis. Todėl minėtos parduotuvės pasižymi tuo, kad jos siūlo viską ne tik tokiai veiklai, bet ir kitoms, pavyzdžiui – aksesuarų bei papuošalų gamybai skirtas priemones bei medžiagas jos taip pat parduoda labai dideliu asortimentu.