Kaip išsirinkti juvelyrinius papuošalus?

juvelyrikaKiekviena moteris žino, kad didžiausias meilės įrodymas ir pripažinimas yra dailus žiedelis su brangakmeniais arba kitos rūšies papuošalai. Tad geriausia dovanos idėja, bet kokia proga yra juvelyrika. Planuojantiems pasipiršti, tenka atsakingas žingsnis, išrinkti tinkamą sužadėtuvių žiedą, kuris ne tik tiktų išrinktajai pagal dydį ir stilių, bet ir būtų patogus. Geriausia renkantis, konsultuotis su juvelyrinės parduotuvės konsultantu, kuris padės išsirinkti tinkamiausią variantą ir taip jums bus lengviau apsispręsti.

Įvairūs juvelyrikos salonai siūlo platų asortimentą, pačių įvairiausių auksinių, sidabrinių, platinos dirbinių. Jie yra skirstomi pagal įvairią prabą, kuri parodo metalo grynumą ir priemaišas. Ypač populiarūs žiedai su įvairias brangakmeniais: deimantais, safyrais, rubinais, granatais, smaragdais.

Renkantis juvelyrinius gaminius, rekomenduotina pagalvoti apie savo aprangos stilių, taip pat galima derinti keletą skirtingų papuošalų. Dabar ypač madinga sluoksniuoti ne tik rūbus, bet ir kaklo papuošalus, su skirtingais pakabukais. Renkantis žiedą, svarbu matuotis, kad jie būtų patogūs, niekur nekliūtų. Jei nešiojate minimalistinio stiliaus drabužius, tai puikiai tiks masyvesni papuošalai.

Jei leidžia galimybės, rinkitės skirtingo stiliaus papuošalus, tuomet turėsite galimybę juos derinti su skirtingais rūbais. Tačiau, reiktų nepersistengti ir save vertinti savikritiškai. Tad vienu metu nešiokite ribotą kiekį papuošalų, nes dažnai „mažiau yra daugiau“. Pavyzdžiui, jei pasirinkote žiedą, prie jo derinkite grandinėlę su pakabuku arba auskarus.  Vis kitai progai, galima rinktis skirtingus papuošalus.

Itin populiarios įvairaus stiliaus apyrankės, kurios puikiai tinka prie bet kurio stiliaus rūbų. Galima rinktis užsegamas grandinėlės tipo apyrankes, ant kurių sekasi įvairūs pakabukai. Taip galite kiekvieną svarbų gyvenimo įvykį pažymėti, įsigydami tam tikrą simbolį – juvelyrinį dirbinį – pakabuką. Taip turėsite ne tik puošnų papuošalą, bet ir puikių prisiminimų rinkinį.