Kaip pašalinti dantų akmenis: spindinčios šypsenos vadovas

Ar turite dantų akmenų? Nesijaudinkite, jei taip yra – mes galime padėti! Šiame tinklaraščio straipsnyje pateiksime jums keletą veiksmingiausių būdų, kaip pašalinti dantų akmenis ir išsaugoti sveiką šypseną. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie būdus, kaip išvengti dantų akmenų susidarymo arba jų atsikratyti.

Dantų akmenys – tai kietos dantų nuosėdos, sudarytos iš maisto dalelių, mikrobų ir seilių. Dantų akmenų gali atsirasti tiek ant viršutinių, tiek ant apatinių dantenų. Nors dažniausiai jis aptinkamas ant dantų galinių paviršių, jo gali atsirasti ant bet kurio danties paviršiaus. Apnašos paprastai yra geltonos arba rudos spalvos. Kai apnašos nepašalinamos, jos sukietėja ir susidaro dantų akmenys. Geriausi būdai užkirsti kelią dantų akmenų susidarymui yra dažnas dantų valymas dantų šepetėliu ir siūlu bei apsilankymas pas odontologą profesionaliam valymui.

Norint išvengti dantų akmenų, dantis rekomenduojama valyti du kartus per dieną. Įsitikinkite, kad visus dantis valote lengvais sukamaisiais judesiais. Kasdienis dantų siūlas taip pat yra labai svarbus norint pašalinti apnašas iš tarpdančių. Venkite saldaus ir rūgštaus maisto, kad išsaugotumėte dantų emalį ir išvengtumėte dantų akmenų susidarymo. Laikydamiesi šių paprastų rekomendacijų galite išsaugoti sveiką šypseną.

Dantų siūlas gali būti geriausias būdas išvengti dantų akmenų, tačiau vis tiek gali būti sunku pašalinti visus ant dantų susikaupusius dantų akmenis. Nors yra keletas būdų atsikratyti dantų akmenų, labiau tikėtina, kad jums pavyks pasiekti sėkmę, jei bent kartą per dieną dantis valysite dantų siūlu. Taip pašalinsite apnašas ir maisto daleles, kurios gali virsti dantų akmenimis. Taip pat turėtumėte dantis valyti du kartus per dieną ir naudoti burnos skalavimo skystį su fluoru. Šie veiksmai padės išvengti dantų akmenų susidarymo ateityje.

Dantų akmenys ant dantų ne tik nepatrauklūs, bet ir gali sukelti dantenų ligas ir dantų ėduonį. Taigi kaip atsikratyti šios problemos? Vienas iš puikių būdų – vartoti sveiką maistą ir nevartoti saldžių gėrimų. Kai valgote saldų maistą, burnoje esančios bakterijos gamina rūgštį, kuri silpnina dantis. Tačiau sveikai maitinantis sumažėja rūgšties gamyba ir pagreitėja seilių tekėjimas, kurios pašalina maisto daleles ir apnašas. Taip pat patartina gerti vandenį, o ne saldintus gėrimus, nes vanduo padeda išvalyti bakterijas iš burnos ir išlaikyti ją sveiką.

Veiksmingiausias būdas pašalinti dantų akmenis – kas 6 mėnesius apsilankyti pas odontologą ir atlikti profesionalų valymą. Šio proceso metu odontologas naudos unikalius įrankius, kad pašalintų dantų akmenis. Jis taip pat gali pasiūlyti fluoro procedūras arba plombas, kad būtų išvengta tolesnio dantų akmenų kaupimosi. Visa tai atlikę dabar, galėsite išsaugoti sveiką ir gražią šypseną daugelį metų.

Dantų akmenys gali būti didelė problema, tačiau mes galime jums padėti. ClinicDPC odontologijos specialistų komanda turi patirties padedant žmonėms atsikratyti dantų akmenų ir išlaikyti geriausią šypsenos išvaizdą. Jei nerimaujate dėl savo burnos higienos ar turite problemų dėl dantų akmenų, nedvejodami kreipkitės į mus ir paprašykite profesionalios pagalbos. Mes mielai padėsime!