Kodėl filmai neturėtų būti ieškomi užsienio portaluose?

filmaiFilmus internetu žiūrintiems vartotojams reikėtų būti atsargesniems – naujausių filmų paieška internete gali sukelti rūpesčių. Įprasta, kad kino teatruose vos tik pasirodę filmai jau yra publikuojami internetiniuose portaluose. Tačiau labiausiai reikia išskirti klaidingas nuorodas, kurias pateikia nepatikimi užsienio portalai. Kino mėgėjams reikia suprasti tai, kad vos tik išleistas filmas niekada internete nebus rodomas aukštos kokybės dar tą pačią dieną.

Didžiausia problema įvardijama tai, kad daugelis žmonių bando užsienio portaluose rasti aukštos kokybės naujausius filmus. Gaila, tačiau paieškos sistemos dažniausiai pateikia rezultatus į žalingus puslapius. Sukčiai tiesiog manipuliuoja informacija ir filmų išleidimo datomis. Jie sukuria specialius internetinius puslapius, kurie randami paieškos sistemose suvedus tam tikrų filmų pavadinimus. Štai tuomet dauguma interneto naudotojų ir patenka į bėdą.

Vedant naujausio filmo pavadinimą paieškos sistemose, dažniausiai grąžinami rezultatai su fiktyviais interneto puslapiais. Vartotojas, tikėdamasis rasti aukščiausios kokybės filmą, neranda nieko. Jam siūloma spausti kažkokias nuorodas, kurios neva nukreips į tiesioginę filmo peržiūrą internete. Blogiausia tai, kad už tų fiktyvių nuorodų slypi klasta – tos nuorodos dažniausiai užkrečia kompiuterius virusais. Tada ir prasideda visos „linksmybės“. Kompiuteris pradeda veikti netinkamai, o kartais netgi tokiu būdu pavagiama kompiuterio naudotojo asmeninė informacija. Tad, jeigu nenorite jokių nemalonumų, tuomet reikėtų kiek ilgiau palaukti. Naujausi filmai internete pasirodo tik po ilgesnio laiko, kuomet išleidžiami filmai DVD ar BlueRay diskuose. Geriausiu atveju, filmų portaluose galima rasti labai prastos kokybės filmų įrašus, tačiau ar juos malonu žiūrėti – spręskite jūs.

Vartotojams patariama apskritai vengti neaiškių filmų portalų. Ypač užsienio filmų tinklapiai dažniausiai kuriami siekiant išpešti naudos iš interneto naudotojų. Jeigu ne virusai, tai įkyrios ir sunkiai išjungiamos reklamos tikrai privers apsigalvoti ir nebeieškoti tokių filmų portalų.

Jeigu norite žiūrėti filmus internetu, tuomet reikėtų pasidomėti žymiausiais portalais. Jie pateikia gana didelį filmų pasirinkimą. Žinoma, prieš tai siūloma bent kiek dėmesio skirti tų portalų atrankai, nes mat ne visi jie filmus platina teisėtai. Žinoma, ar filmai publikuojami legaliai, vargu ar lengvai sužinosite, nes tų portalų savininkai tokios informacijos neatskleidžia niekam.

Šaltinis: https://www.filmai.in/