Kodėl manikiūro meistro paslaugų kainos kyla į viršų?

manikiuro meistroJūsų manikiūro meistro paslaugų įkainiai kyla kiekvieną mėnesį? Ruošiatės ieškoti kito specialisto? Paslaugos, kurios susijusios su grožio industrija, visada buvo gana aukštos. Tiesa, už tai moka būtent moterys. Tačiau, Lietuvoje pastebimas specialistų skaičiaus augimas. Trumpai tariant, specialistų ir specialisčių, gebančių atlikti profesionalų manikiūrą, skaičius nuolatos auga. Tai patvirtina ir Lietuvos užimtumo tarnyba, nurodanti, kad tai viena paklausiausių profesinių kvalifikacijų mūsų šalyje.

Manikiūro meistro paslaugų įkainis susideda iš kelių dalių

Jeigu jums nepriimtinas kainos augimas, tuomet reikėtų apžvelgti situaciją ir labiau į ją pasigilinti. Norintiems suprasti, kodėl kainos yra tokios aukštos, reikia įvertinti ne tik meistro sugaištą laiką, bet ir naudojamas medžiagas bei įrangą. Trumpai tariant, daugiau moka tie ir tos, kurių nagų sutvarkymui skiriama daugiausia laiko. Pavyzdžiui, savaime aišku, kad moteris, kurios nagų sutvarkymui užtenka vos pusvalandžio, mokės mažiau nei ta moteris, kurios nagai tvarkomi daugiau nei valandą. Sugaištas laikas yra viena iš kainos sudedamųjų dalių.

Medžiagos, kurios naudojamos nagų priežiūrai bei tvarkymui, taip pat daro įtaką galutinei paslaugų kainai. Tarkime, jeigu jūsų nagai buvo lakuoti brangesniu laku, tuomet aišku, kad už tą laką mokėsite jūs. Juk ir parduotuvėse galite matyti, kad vieni nagų lakai kainuoja daugiau nei kiti. Taip pat nemažą įtaką juk daro ir prekinis ženklas.

Kaip bebūtų, paslaugų kainos auga ir dėl mokestinių lengvatų pasibaigimo. Šiuo metu teikti profesionalias manikiūro paslaugas gali fiziniai asmenys, įregistravę individualią veiklą. Pirmiems metams tokie meistrai atleidžiami nuo SODROS įmokų, o sekančiais metais jau tenka mokėti viską kaip priklauso. Tai reiškia, kad manikiūro meistro paslaugos po metų gali brangti gana nemažai, nes jam prisideda papildomi mokesčiai.

Verta atminti, kad kai kuriais atvejais specialistai naudojasi esama padėtimi tam tikruose regionuose. Tai reiškia, kad jie kainas kelia dėl to, nes tiesiog gali – konkurencijos vis tiek nėra tam tikruose miesteliuose ar mažesnėse vietovėse. Tad, ką daryti, jeigu norisi ieškoti kito manikiūro meistro? Tokiais atvejais siūloma naudotis internetu – čia rasite didžiausią jų pasirinkimą.