Kodėl prezervatyvai turėtų būti perkami internetu?

prezervatyvaiLytinis švietimas Lietuvoje yra itin svarbus ir nors vyriausybė akcentuoja, jog reikia skatinti gimstamumą, tačiau mokymo įstaigose vis dar vangiai kalbama apie lytinių santykių prasmę, ligas ir kt. Ypač svarbu akcentuoti, kad jaunam žmogui būtina gauti informaciją ne tik apie santykių svarbą, bet ir apie apsisaugojimą. Įvairios apsaugos priemonės gaminamos ne šiaip sau – jos skirtos išvengti lytiškai plintančių ligų. Labiausiai reikia pabrėžti, kad saugojantis nuo nėštumo, būtina naudoti ir kokybiškas priemones. Visi prezervatyvai turi būti perkami tik atsižvelgiant į gamintoją. Jokiu būdu nerekomenduojama rinktis pačių pigiausių, nes jie gaminami iš nekokybiškos latekso gumos, jie yra labai ploni. Lytinių santykių metų nekokybiški prezervatyvai plyšta labiau, todėl jie neapsaugos nei nuo lytiškai plintančių ligų, nei nuo nėštumo.

Kalbant apie lytinį švietimą, verta pabrėžti, kad jaunuoliams retai kada pasakojama kur galima įsigyti visas apsaugos priemones – dažniausiai akcentuojamos vaistinės. Bet, prezervatyvus bei kitas priemones galima įsigyti ir tradicinėse parduotuvėse ar prekybos centuose. Lyginant Lietuvą su Venesuela, mūsų šalis gali pasigirti gerokai didesniu apsaugos priemonių įsigijimo vietų pasirinkimu, o minėtoje šalyje – jų stygius. Dabar prezervatyvai internetu parduodami ir daugelio el. parduotuvių. Kuo skiriasi pirkimas iš prekybos centro, vaistinės nuo apsaugos priemonių pirkimo internetu?

Trumpai tariant, daugelis jaunuolių nesisaugoja dėl to, jog jiems nedrąsu įsigyti prezervatyvus viešose vietose kai aplink yra kitų žmonių, jie surizikuoja lytinių santykiu metu ir paskui gailisi. Bet, verta akcentuoti, kad be jokio gėdos jausmo visas apsaugos priemones galima įsigyti iš internetinių parduotuvių. Jos tiesiog atsiunčia viską paštu arba per kurjerius, ir nei pastarieji, nei kiti žmonės nemato ką žmogus nusiperka. Tuo labiau, kad nereikia pamiršti, jog apsaugos priemonės nėra pigios.

Internetu prezervatyvus naudinga pirkti ir todėl, kad ten didesnis pasirinkimas bei mažesnės kainos. Internetinės parduotuvės prezervatyvus siūlo ne tik pagal dydžius – ten galima rasti ir įvairų rūšių, gamintojų prezervatyvų už gana nedidelę kainą. Kainos internete ženkliai mažesnės, todėl saugojimasis nebetampa tokia sudėtinga užduotimi. Jeigu norite saugių lytinių santykių – rinkitės prezervatyvus iš el. parduotuvių.