Kodėl verta dėti grindų laminatą?

Grindų danga tiek namams, tiek verslui – gana nemažas galvos skausmas. Nuo pasirinkimo priklauso visa estetika bei ateities išlaidos. Kodėl verta rinktis grindų laminatą – žino daugelis žmonių, tačiau ne visi žino kodėl kiekvieno gaminio kainos yra skirtingos. Juk esate matę, kad vienas laminatas yra brangesnis už kitą arba atvirkščiai? Galvojate kodėl? Skaitykite žemiau ir suprasite kainos skirtumus bei sužinosite kodėl verta rinktis laminuotas grindis.

Įprasta, kad tiek verslui, tiek ir privatiems asmenims norisi sutaupyti kuo daugiau pinigų patalpų ar namų įrengimo metu. Tačiau, mažiausios kainos nėra geras sprendimas tiems, kurie nori ilgaamžiškumo. Trumpai tariant, kai pasirenkamas pigus laminatas tuomet, kai turėtų būti perkamas brangesnis, tampa aišku, kad išlaidos po kurio laiko paprastai išaugs.

Kaip pavyzdį galima rinktis pigią laminuotą dangą, kuria padengta kažkokios įstaigos koridorius. Juo nuolatos ir gausiai vaikšto žmonės. Kaip manote, kiek laiko toks pigus laminatas tarnaus? Atsakymas aiškus – kažin ar ištvers bent porą metų. Tai reiškia, kad tokiose vietose iš karto reikėtų dairyti į kokybišką laminatą, kurio kaina yra didesnė. Matote, pigus laminatas neapsaugos nuo didelio krūvio ar drėgmės bei vandens sukeliamų pasekmių. Pigūs laminatas yra labai plonas ir labai lengvai slankiojantis gavus kiek didesnį krūvį. Paprastai kalbant, po trumpo laiko iš karto pradės matytis tarpai arba iškilę laminato kraštai. Taip nutinka tuomet, kai jis gauna daugiau vandens.

Brangesnės laminuotos grindis naudingos tuo, kad jos yra atsparesnės įvairiems žalingiems faktoriams. Pavyzdžiui, storesnis laminatas labiau atsparus vandeniui bei įvairiems smūgiams. Tad, jis išsilaikys puikiai gerokai ilgesnį laiko tarpą. Tuo labiau, nereikia pamiršti, kad laminatas yra pigesnis nei parketas ir jo montavimo kaina yra mažesnė.

Kalbant apie laminato sudėjimą, atminkite, kad jis turi būti dedamas pagal specialias taisykles. Jeigu nesate jo dėję, geriausia būtų kreiptis į meistrus, kurie šį darbą tikrai išmano. Kaip bebūtų, internete galima rasti ne tik el. parduotuves, bet ir specialistus, kurie atlieka visus darbus. Tiesiog atidžiau tuo pasidomėkite.

Paskelbė: unideco.lt