Kodėl verta investuoti į gerą čiužinį?

Kankina nemiga, blogai miegate, sapnuojate košmarus ir kone kasdien kažkodėl skauda nugara? Sakote tai dėl streso, sunkaus darbo ar tiesiog negailestingo gyvenimo? Gali būti ir taip. Tačiau dažna tokių negalavimų priežastis – tiesiog netikęs jūsų čiužinys. Deja, dažnam tiek lovą,  tiek ir čiužinį jai tenka rinktis tiesiog pagal turimą biudžetą. Neretai – tikrai ne perteklinį. Nieko keisto, jog tokiu būdu gaunate toli gražu ne kokybišką gaminį, miegate blogai, o gal net žalojate savo stuburą. Geriausiu atveju tiesiog turite greitai savo prekinę išvaizdą parandantį daiktą – yrančiais siūlais ar blunkančia spalva. O to juk tikrai galima išvengti.

Čiužiniai internetuApie tai, jog čiužinių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, daugeliui sakyti nė nereikia. Juos matome kiekvienoje didesnėje baldų parduotuvėje, nuolat regime ar girdime reklamose, gausų pasirinkimą randame ir užsukę į internetinę parduotuvę – https://www.b-a.eu/c1966/Ciuziniai. Kaip ir dera rinkos ekonomikoje, toks pasirinkimas yra kiekvienam pagal poreikius. Vieniem reikia didelių, kitiem mažų, vien spalvotų, kitiem baltų. Vieni mėgsta storus ir minkštus, kiti plonus bei kietus. Be abejo, vieni renkasi pačius pigiausius, padarytus bet kaip ir iš bet ko, tuo tarpu kiti  supranta, jog čiužiniai ir kokybė turi eiti išvien kiek tik įmanoma. Juk geras miegas – gero gyvenimo pagrindas.

Čiužinio kokybė – labai svarbus faktorius, renkantis šį lovos priedą. Jeigu apie blunkančias spalvas galima ir pernelyg negalvoti – juk čiužinio tiesiog nesimatys po paklode, tai duobių bei gūbrių formavimasis tikrai nebus lauktinas reiškinys. O perkant patį pigiausią čiužinį tai labai tikėtina. Daugeliu atveju čiužinių kokybė susijusi ir su jų patogumu. Jeigu jums atrodo, jog didelė kaina bei žinomas gamintojas niekaip nelemia jūsų miego kokybės, derėtų šį klausimą persvarstyti iš naujo. Geras čiužinys turi puikiai atitikti jūsų kūno poreikius, prisitaikyti prie formų, bet tuo pačiu po nakties tas formas greitai ir „pamiršti“. Pripažinkime, su pigiais čiužiniais ar pigiomis lovomis tai vyksta toli gražu ne visada. Tad šioje vietoje taupyti dėl kokybės tikrai neverta.

Kita vertus, būna ir taip, jog išsirinkus brangų bei draugų labai rekomenduotą čiužinį miegate dar blogiau nei anksčiau ant savo senojo. Kodėl? Ogi todėl, jog pamiršote pasirinkti tinkamą čiužinio kietumą. Pagal šią savybę Lietuvoje gaminti čiužiniai skirstomi bent į kelias grupes. Ir kiekvienas mūsų esame labai skirtingi. Vieni gerai miega tik kone pasinėrę į pūkų kamuolį, tuo tarpu kitiems reikia vos ne lentos kietumo paviršiaus. Ir tai tikra tiesa – universalaus recepto  šiuo atveju nėra. Kad ir koks geras, kokybiškas bei brangus būtų čiužinys, jeigu jo kietumas visiškai neatitinka jūsų kūno poreikių, jums tikrai nebus patogu. Be abejo, daugeliu atveju prie visko yra šiek tiek priprantama, tačiau toli gražu ne visada. Geriausia dar prieš perkant žinoti, ko būtent jūs ieškote ir pagal tai rinktis čiužinį. Nepamiršti kokybiško gaminio apskritai, nes investicija į gerą miegą atsiperka su kaupu.