Kodėl verta naudotis kredito unija Kaune?

unija kauneYra pačių įvairiausių finansinių institucijų, į kurias galima kreiptis, norint gauti paskolą. Skirtinguose bankuose yra siūlomos pačios įvairiausios paskolos. Finansinę pagalbą fiziniams ir juridiniams asmenims siūlo ir kredito unija Kaune. Tačiau, tam, kad galėtumėte kreiptis į ją dėl paskolos, pirma reiktų tapti kredito unijos nariu. Tai padaryti nėra sudėtinga, užtenka pateikti prašymą, sumokėti nario mokestį (15 eurų) bei bent minimaliausią – 30 eurų vertės įnašą (pajų).

Kredito unijos nariai turi teisę pilnai naudotis visomis kredito unijos teikiamomis paslaugomis ir nario teisėmis, išskyrus teisę rinkti valdybos narius. Taip kredito unija priima savo narių terminuotus ir neterminuotus indėlius. Taip pat išduodamos ilgalaikės ir trumpalaikės savitarpio paskolos nariams. Yra visos galimybės investuoti laisvas kredito unijos lėšas į vertybinius popierius. Visos paskolos ir finansinės operacijos yra atliekamos, naudojant bendrą kredito unijos narių santaupų fondą, iš kurio patys ir skolinasi ypač palankiomis sąlygomis. Galima naudotis ir atlikti įprastas finansines operacijas: mokėjimus, atidaryti einamąją sąskaitą, atlikti įvairius pavedimus ir mokesčius.

Tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims yra teikiamos ir refinansavimo paslaugos, kurių dėka, galima pratęsti paskolos terminą, sumažinti mėnesines įmokas ir lengviau vykdyti turimus finansinius įsipareigojimus. Tuomet visos paskolų suteikimo sąlygos yra derinamos prie klientų poreikių, galimybių ir finansinės situacijos.

Kredito unijoje suteikiamos vartojimo, būsto ir būsto remonto paskolos. Taip pat suteikiamos paskolos, skirtos ūkininkams ir verslininkams. Taip pat galima įsigyti kreditinę kortelę su limitu ar be jo, padėti terminuotus, lojalius indėlius ir gauti jų draudimą. Galima gauti paskolas iki 15 000 eurų. Taip pat paskolą automobilio įsigijimui. O norint apskaičiuoti preliminarią paskolos sumą, galima pasinaudoti vartojimo paskolos skaičiuokle, pateikta internetiniame kredito unijos puslapyje.