Kur stelažai parduodami geriausiomis kainomis?

stelazaiKetinate pradėti prekybos ar gamybos veiklą, tačiau labiausiai neramina sandėliavimo darbai? Užsiimant tokia veikla visuomet atsiranda nemažos kliūtis dėl inventoriaus, medžiagų bei paruoštų gaminių laikymo – tam reikia patalpų, o svarbiausia yra tinkamai tas patalpas įrengti, jog visas plotas būtų išnaudojamas maksimaliai. Daiktų sandėliavimui neužteks tik kažkokių patalpų – jums bus reikalingi ir stelažai, kurie būtų reikiamo dydžio. Būtent su tokiu inventoriumi galėtumėte išnaudoti sandėliavimo patalpas maksimaliai. Be abejo, stelažų pasirinkimas priklauso ir nuo to ką ketinate sandėliuoti tose patalpose. Jeigu tai itin didelių gabaritų daiktai, tai jums standartiniai stelažai nebus tinkami – juos naudoti bus pavojinga. Bet, jeigu sandėliuosite smulkius daiktus, kurių svoris nėra didelis, tai tada viskas bus paprasčiau.

Dabar Lietuvoje yra daug gamintojų, kurie siūlo sandėliavimo įrangą gana geromis kainomis, tačiau jeigu jums reikia ne itin didelio stelažų kiekio, tai jų ieškoti reikėtų internete. Dabar geriausias kainas siūlo pakavimo ir sandėliavimo medžiagomis prekiaujančios el. parduotuvės. Jose galima rasti aliuminius stelažus pagal įvairiausius dydžius. Tokie stelažai kuo puikiausiai tiks tiems, kurie užsiima smulkia prekyba t.y. kurie sandėliuos ne itin didelius daiktus. Tokie stelažai kuo puikiausiai atlaikys visą krūvį. Tuo labiau, kad jie yra itin lengvi, todėl ir vargo juos perkeliant nebus didelio.

Aliuminiai stelažai internetu parduodami įvairiomis kainomis, o jos priklauso būtent nuo išmatavimų. Pavyzdžiui, jeigu jūs renkatės trijų lentynų stelažus, tai mokėsite vietą kainą, tačiau jeigu renkatės tuos pačius stelažus tik jau su 5 lentynomis, tai logiška, jog kaina nuo to pakils. Minėtose el. parduotuvėse šie stelažai siūlomi įvairių dydžių, tad jums liks tik tinkamai pasirinkti juos pritaikant pagal savo sandėliavimo patalpų plotą.

Reikia pabrėžti, kad tie internetu siūlomi aliuminai stelažai kuo puikiausiai tinka ir prekybai – juose gali būti laikomos prekės. Tai ypač naudingas pasirinkimas prekiaujantiems smulkiais daiktais fizinėse parduotuvėse. Tiesa, internetu užsisakant šiuos stelažus gali tekti mokėti ir nemažą pristatymo mokestį.

Jeigu pirksite vos vieną stelažą, tai už pristatymą ko gero mokėsite jūs, bet jeigu pirksite kelis vienetus, tai nemaža tikimybė, kad pristatymas bus nemokamas.