Langai turi būti įstatomi pagal visus standartus

langaiNorite, kad žvarbiais orais jūsų namuose būtų šilta ir jauku? Jums reikėtų pagalvoti apie tai ar esami langai tikrai nepraleidžia šilumos – esant nekokybiškiems langams, namų šiluma išeina į išorę, o tai reiškia, kad ir didėjančios šildymo išlaidos gali būti nemalonios. Taip nutinka seniems butams ir naujos statybos namams, kuriuose langai yra pasirenkami pagal mažiausią kainą. Kokybė čia ir svarbiausias rodiklis, todėl turite rinktis tik žinomiausią produkciją, kuri užtikrina šilumos nepralaidumą.

Senų būtų renovacijos metu būtina rinktis ir kokybiškus langus. Aišku, jūs ko gero rinksitės plastikinius, tačiau jų įsigijimas dar nereiškia, kad viskas bus taip kaip planavote. Jeigu renkatės neaiškias langų montavimo bendroves, tai faktas, kad galite sulaukti šiokių tokių problemų. Pirmiausia, jeigu užsisakote langus, būtinai pasidomėkite apie bendrovę iš kurios juos pirksite. Internete tai padaryti yra lengva – ieškokite atsiliepimų iš kitų žmonių. Jeigu pasirinkta bendrovė turi neigiamų atsiliepimų apie montavimo darbų kokybę, tai šiuo atveju tiesiog siūlytume atsisakyti jų įstatymo darbų. Žinoma, langai galbūt bus pigūs ir t.t., bet tai nereiškia, kad jie bus sumontuoti pagal visus standartus. Galite rinktis tokį variantą, kad langus pirkti iš vienos bendrovės, o jų įstatymo darbus galite užsisakyti jau iš kitų specialistų. Langai turi būti įstatyti tinkamai, todėl tik profesionalūs meistrai gali atlikti tokį darbą ir nepridaryti žalos.

Langų montavimo metu, tiesiog būtina specialiomis priemonėmis langus įstatyti pagal tam tikrą lygį – jie turi būti kiek pasviri, jog esant šilumos ir šalčio susidūrimui, ant lango nesusikauptų kondensatas t.y. tokiu būdu būtų išvengta langų rasojimo. Taip pat ne ką mažiau svarbu ir pasirūpinti išoriniais apvadais be apdaila. Įstatant langus, jums bus užpurškiamos specialios putos, kurios užpildys visus plyšius ir nepraleis šalčio, tačiau galiausiai vis tiek tokius tarpus reikėtų užglaistyti arba užtinkuoti. Be jokios abejonės turėtumėte iš išorės užsidėti ir skardines palanges, nes jeigu langus paliksite be nieko, tai lietaus metu, į jūsų namus lašės vanduo ir visai nesvarbu, kad tie tarpai bus užpūsti specialiomis putomis. Tiesiog visus darbus siūlytume perleisti specialistams – jie langus įstatys pagal visus standartus.