Logotipų kūrimas

logotipu kurimasPradedate kažkokią veiklą ir norite turėti gražų logotipą, kuris reprezentuotų jūsų teikiamas paslaugas? Logotipų kūrimas yra itin sudėtingas darbas, o taip pat jį galime įvardinti kaip gana nepigiu „malonumu“. Su mūsų rengiamais logotipų dizaino konkursais galite sutaupyti daugybę pinigų – dalyviai bandys įgyvendinti visus jūsų norus už kuo palankesnę kainą. Šie konkursai jums turėtų būti itin aktualūs, nes tai yra vienintelė galimybė sutaupyti pinigų. Juk ko gero ir patys suprantate, kad užsisakyti darbą pas pavienius dizainerius kainuos gana brangokai, o čia viskas vyksta daug paprasčiau – paskelbiate konkursą ir nustatote piniginį prizą, o tada jau suinteresuoti grafinio dizaino specialistai imsis darbų, jog laimėtų jūsų siūlomą pinigų sumą.

Šie konkursai pasižymi tuo, kad juose dalyvauja tiek mėgėjai, tiek ir profesionalūs dizaineriai. Tai reiškia, kad darbų galite sulaukti tiek iš talentingų jaunų specialistų, tiek ir iš labiau patyrusių profesionalų. Žinoma, kuo didesnį piniginį prizą skiriate, tuo didesnė tikimybė, kad pritrauksite gausesnę dalyvių auditoriją. Neturėtumėte baimintis dėl pradedančiųjų dizainerių – jiems taip pat gimsta genialios idėjos, kurios galbūt jums bus labiau prie širdies negu profesionalų darbas. Būtent mišri dizainerių auditorija pasirūpins, kad logotipų kūrimas neužtruktų labai ilgai – nustatote terminą ir jie tučtuojau imasi darbų.

Mūsų rengiami dizaino konkursai patrauklūs tuo, kad kiekvienas konkurso rengėjas gali nustatyti savo biudžetą t.y. jūs nesate priversti skirti kažkokią mūsų nustatytą pinigų sumą – ją nurodote patys. Tuo norime pabrėžti, kad kiekvieną kartą galite kelti ir skirtingus reikalavimus, už kuriuos tinkamai atsilyginsite. Geriausia yra tai, kad jūs gaunate gausybę to paties logotipo variantų iš skirtingų žmonių. Jūs turite didžiulį pasirinkimą ir apskritai, pagalvokite ar kuris nors dizaineris imtųsi tokių darbų, kurių metu reikėtų pateikti kelis ar net keliolika variantų? – iš jūsų tokiu atveju paprašytų ir nemažo užmokesčio. Su šiais dizaino konkursais jūs išvengiate didžiulių išlaidų, o logotipo variantų gaunate begalę. Toks logotipų kūrimas yra itin palankus būtent jums, nes surengus konkursą, jums liks tik laukti jo pabaigos – išsirenkate vieną labiausiai patikusį logotipą ir paskelbiate jo autorių nugalėtoju, sumokate nustatytą prizo sumą ir tada jau galite džiaugtis puikiu šedevru, kuris reprezentuos jūsų vykdomą veiklą!