Odontologijos kliniką rasti yra gerokai lengviau nei manote

Susirūpinote savo burnos higiena, bet sunku rasti specialistą, kuris galėtų padėti už priimtiną kainą? Odontologijos klinikų Lietuvoje yra labai daug. Tačiau, kai kuriose iš jų paslaugų kainos yra gerokai didesnės nei kitose vietose. Norint, kad dantų tvarkymas neatsieitų labai daug, privalėsite bent jau minimaliai pasidomėti tiek pačiomis klinikomis, tiek ir jose dirbančiais specialistais.

Savaime aišku, kad kiekvienas odontologas nustato skirtingus paslaugų įkainius. Vienodi įkainiai būna tik viešose poliklinikose. Daugelis žmonių teigia, kad privačios klinikos dirba kokybiškiau, bet tai ne visais atvejais yra tiesa. Matote, yra daug klinikų, kuriose dirba specialistai, prieš tai dirbę viešose klinikose. Tai reiškia, kad būtent nuo specialistų priklausys paslaugų kaina. Aišku, privačiose klinikose dantų tvarkymas bei kitose susijusios paslaugos bus brangesnės. Matote, viešose poliklinikose gydymas yra kompensuojamas iš ligonių kasų, o gydantis privačiai, teks mokėti pilną kainą.

Kaip bebūtų, odontologijos kliniką reikėtų rinktis atsižvelgiant į viešai pateiktus atsiliepimus. Internete yra ne viena platforma, kurioje galima rasti patarimus į ką kreiptis būtų geriausia. Odontologai nėra išimtis. Apie jų paslaugų kokybę galima sužinoti viską. Nepatenkinti pacientai tikrai palieka atitinkamus atsiliepimus, iš kurių nesunku nuspręsti ar verta rizikuoti ar ne.

Jeigu jums reikalingas dantų gydymas konkrečiame mieste, tuomet kliniką rasti nebus sudėtinga. Tarkime, gyvenate sostinėje ir ieškote kur šiame mieste būtų galima kreiptis dėl greitos pagalbos. Tad, naudojantis paieškos sistemomis, tiesiog suvedate terminą „Odontologijos klinika Vilniuje“ ir gaunate jų sąrašą. Galiausiai, jums reikėtų apžvelgti kokie atsiliepimai sklando apie tam tikras klinikas bei specialistus. Pabrėžiama, kad labiausiai reikia atsižvelgti būtent į atsiliepimus apie specialistus. Juk nuo jų priklauso paslaugų kokybė.

Jeigu tikitės, kad privačiose klinikos mokėsite tiek pat, kiek ir viešose poliklinikose, tuomet labai klystate. Privačios klinikos nustato mokesčius ir už konsultacijas. Trumpai tariant, norint greitos pagalbos, kreipdamiesi į privačias klinikas, nesitikėkite, kad apsieisite su keliais eurais. Paslaugų įkainiai ten be abejo yra didesni. Tiesiog turite suprasti, kad privačiose klinikose gydytis yra brangiau, bet – neretai ten paslaugos yra daug kokybiškesnės.

Šaltinis: sbklinika.lt