Parko architektūra

prie suoliukuMiestuose ir kitose viešose erdvėse parkai atstatomi, rekonstruojami, kuriami nauji, istoriniai parkai, miesto sodai. Parkai derinami su architektūra, paverčiami miesto zonomis, galinčiomis tenkinti didesnio žmonių kiekio bei įvairaus amžiaus poreikius. Čia susiburia žmonės mėgstantys aktyvų ir turiningą laisvalaikį bei vertinantys ramybę dvelkenčiais namų aplinka.

Kas yra mažoji architektūra?

Tai – architektūros elementai, kurie naudojami formuoti ir puoselėti miesto gyvenamąsias ir poilsio zonas. Pavyzdžiui, šiukliadėžės, įvairios tvorelės prie suoliukų priderintos lauko gėlinės ir pan. Mažoji architektūra – patrauklus sprendimas ne tik miestams, jų sodams, gatvėms papuošti, ji puikiai įsilieja sodyboje, individualaus namo kieme, sodo aplinkoje. Didžiausio populiarumo susilaukia lauko suoliukai miestams ir namams, tinkantys vaikų žaidimų aikštelėms, miestų parkuose, gatvėms ir kitoms erdvėms. Šiukšliadėžės įvairių medžiagų, dizaino leidžia maksimaliai patenkinti klientų poreikius. Medžių šaknų bei kamieno apsaugos nepriekaištingai apsaugo medžių šaknis ir kamienų nuo pažeidimų. Lauko gėlinės, klombos, vazonai miestams ir namams, juos galima rinktis iš didelės dizainų įvairovės. Automobilių laukimo paviljonai- klasikiniai ir modernūs, didesni ir mažesni. Informaciniai stendai pagaminti iš patvarių ir kokybiškų medžiagų, įvairios vandens kolonėlės ir geryklėlės, atitvėrimo stulpeliai ir tvorelės.

Kokios medžiagos naudojamos mažosios architektūros elementų gamyboje?

Šiukšliadėžės ir šiukšlių dėžės gaminamos iš patvarių ir ilgaamžių medžiagų: ketaus, plieno, betono, nerūdijančio plieno ir kt. Dviračių stovai ir dviračių stoginės pagaminti iš nerūdijančio plieno bus ilgalaikė investicija.

Ką garantuoja montavimo paslaugos?

Svarbu ne tik gamyba, bet ir montavimas. Montavimo paslaugos garantuoja, kad mažosios architektūros elementai bus sumontuoti prfesionaliai, kokybiškai ir patrauklia kaina, nes gamyba remiasi sukauptomis žiniomis ir pažangiomis technikos teikiamomis galimybėmis.