Paskolų refinansavimas: ką vartotojai turi žinoti?

Paskolų refinansavimas dabar mūsų šalyje yra laikomas populiaresne finansine paslaugas nei įprasti greitieji vartojimo kreditai. Creditus.lt pabrėžia, kad tokia situacija susiklostė dėl perdėto kreditorių skolinimo, kuomet paskolos buvo dalinamos atsainiai. Dabar vartotojai sprendžia problemas, kurios atsirado dėl neatsakingo skolinimosi. Didelės palūkanos verčia mokėti milžiniškas mėnesio įmokas, o paskolų refinansavimas čia ir padeda spręsti bėdas.

paskolu refinansavimas

Šiuo metu paskolų refinansavimas pasirenkamas būtent įmokų mažinimui.

Daugelis vartotojų paskolų refinansavimo galimybe naudojasi siekiant išvengti jau esamų didelių mėnesio įmokų, kurios mokamos visiems paskolų teikėjams. Kelios įmokos verčia skirti didelę dalį gaunamų pajamų skolų dengimui. Refinansavimo paskolos dėka vartotojas sumažina mėnesio įmoką. Taip yra dėl to, kad palyginus šiuos metus su paskutiniais keliais metais, galima pastebėti, jog palūkanų norma yra stipriai kritusi, todėl dabar ypač palanku turimus įsiskolinimus sumažinti refinansavimo dėka.

Jeigu jūs esate iš tų, kurie irgi norėtų sumažinti mėnesio įmokas, tai jums dabar reikia dairytis ne į tradicinius skolintojus, o būtent paskolų refinansavimą siūlančias bendroves ar sutelktinio finansavimo sistemas. Matote, tik šiose bendrovėse jūs galėsite pasinaudoti galimybe išvengti didelių įmokų.

Refinansavimas atliekamas standartine tvarka – be kreditingumo patikros, naujos paskolos negausite.

Vartotojai klysta manydami, kad refinansavimo bendrovės netikrins jų mokumo, neva tai nėra ta pati paslauga kaip vartojimo kreditai. Tai yra lygiai ta pati paslauga, tik suteikiama šiek tiek kitokia tvarka. Paprastai tariant, refinansavimas atliekamas nepervedant paskolos sumos gavėjui. Ta suma panaudojama apmokant įsiskolinimus kitiems kredito teikėjams. Tiesiog viena bendrovė perima jūsų skolas iš kitų kreditorių, todėl jūs pačios refinansavimo paskolos sumos negaunate į banko sąskaitą. Tai taikoma daugelyje bendrovių.

Jeigu ieškote paskolų refinansavimo geriausiomis sąlygomis, tai dar nereiškia, kad skolintis turite bet kur. Visiems vartotojams rekomenduojama domėtis refinansavimo paskolų pasiūlymais lygiai taip pat kaip ir tradiciniais greitaisiais kreditais. Reikia įvertinti refinansavimo paskolų palūkanas, terminus. Nuo to priklausytų kokias naujas įmokas reikėtų mokėti, jeigu skolas perima kita bendrovė. Milžiniška klaida būtų refinansuoti paskolas dar blogesnėmis sąlygomis.