Populiariausi „Bentley” vestuvių automobiliai

bentley-vestuviu-automobiliai

Prabangos simboliu laikomas „Bentley” yra vienas dažniausiai pasirinkamų vestuvių automobilių. Kelionė juo šią įsimintiną dieną sukuria nepakartojamą nuotaiką. Juolab, pasirinkti tikrai yra iš ko. Pateikiame keturis populiariausius „Bentley” vestuvių automobilių modelius.

Rafinuotas „Bentley Arnage”

Juodos arba baltos spalvos „Bentley Arnage” vestuvių automobiliai yra laikomi klasika ir britišku rafinuotumu. Tai išskirtinių vestuvių atributas. 6,8 litrų limuzinas yra rinktas ir dažytas žmogaus rankomis. Tai vieno žmogaus darbas, kuris buvo dirbamas daugelį valandų. Būtent tai ir yra vienas iš pagrindinių kompanijos „Bentley” gaminamų vestuvinių automobilių išskirtinumo ženklas.

Grožis ir galia „Bentley S1”

Šis automobilis gali apsukti galvą kiekvienam. Tai viena solidžiausių automobilių markių rinkoje. Beje, šia marke pasipuošę vestuviniai automobiliai aprašomi istorijos vadovėliuose. Nuomojami „Bentley S1” (originalus pavadinimas „Bentley S”) pasižymi išlaikytu klasikiniu stiliumi ir klasikiniu britiško stiliaus salonu.

Šio modelio automobiliai buvo pradėti gaminti dar 1957 m. Iki šiol kas metus jų pagaminama vos keli tūkstančiai, o kartais vos šimtai. Štai, 2003 m. į gatves išriedėjo tik 1 tūkst. naujų „Bentley” automobilių.

„Bentley Flying Spur”

Daugiau užsienyje nei Lietuvoje jaunuosius ir jų tėvus iš proto varo „Bently Flying Spur”. Visi kas bent kartą gyvenime važiavo šiuo vestuvių automobiliu liko sužavėtas. Tai lyg meistriškumo įrodymas arba visiška tobulybė.

Lyriškesni auto žurnalistai „Bentley Flying Spur” apibūdina kaip kompromisą – galios ir prabangos kombinaciją. Kiti, tiesiog žongliruoja faktais – 6,0 litro turbo variklis W12 po dangčiu daug ką pasako. Paspaudus akseleratoriaus pedalą galima lengvai pasiekti 320 km/val. greitį.

„Bentley continental”

Bene, dažniausiai įvairiose parodose linksniuojamas „Bentley continental”. Jis simbolizuoja spontinišką laisvę. Joks kitas automobilis neleis patirti tokios prabangos kelionės džiaugsmo, kaip pastarasis. Naujos kartos automobiliuose yra įmontuotas sportiškas vairas. Dvigubas turbo variklis W12, kurio dėka be vargo išvystysite įspūdingą greitį.

TikVip.lt nuomojami vestuvių automobiliai be paslėptų nuomos mokesčių. Todėl prabangus „Bentley Arnage” gali tapti kiekvienos poros vestuvių atributu. Nes ypatingose vestuvėse jaunieji turi džiaugtis išskirtiniais vestuviniais automobiliais.