Prekybą įteisinti taip paprasta

apranga vyramsDabar ne vienas lietuvis bando iš kažko uždirbti savarankiškai, tad nenuostabu, kad vis dar daug žmonių bando išspausti maksimalią naudą iš internetinės prekybos. Ypač žiemos metu suintensyvėja prekyba žieminiais rūbais – vyriškos striukės, rūbai vaikams bei moterims šiuo šaltuoju sezonu yra kaip reikiant graibstomi. Jeigu ir jūs galvojate apie tokią veiklą, tai jūsų pirmasis žingsnis turėtų būti susijęs ne su tiekėjų paieška, o būtent prekybos veiklos įteisinimu, nes juk nenorėtumėte po to graužtis dėl be reikalo įsigytų prekių, kurių parduoti negalėtumėte?

Prekybos galimybės yra didelės ir čia kalbame ne apie žmonių pirkimo įpročius, o būtent veiklos įteisinimo galimybes. Ypač smulkiems verslininkams dabar yra geros sąlygos veiklos įteisinimui. Matote, jeigu jūs norite tik išbandyti prekybos veiklą, bet nenorite daug pinigų kišti į įmonės registravimą bei kitus niuansus, tokiu atveju, jums pakaktų ir individualios veiklos pažymos. Su ja jūs galite prekiauti į valias, tik aišku – nepasiekiant tam tikros ribos. Čia kalbame apie įvairias prievoles registruotis PVM mokėtojais. Jos atsiranda jeigu prekybos veikloje per paskutinius 12 mėnesių pasiekiate tokią pajamų sumą, kuri viršija 45 000 eurų arba parsisiunčiate nemažai prekių iš kitų valstybių narių, kurių vertė siekia 14 000 eurų.

Prekybos srityje, o ypač Lietuvos ribose, perspektyvos dar nėra visiškai išnaudotos, nes iki šiol nemažai žmonių perkasi tai paprastuose prekybos centruose, tai internete. Toks blaškymasis tik parodo, kad mūsų šalyje elektroninėje erdvėje dar nėra tiek prekių, kurios būtų reikalingos vartotojams. Juk jeigu internetu būtų galima įsigyti norimus daiktus ar rūbus, tai žmonės ir darytų. Tai reiškia, kad jums lieka tik atrasti sritį, kurioje konkurencija nėra didelė ir kur prekių paklausa yra milžiniška, bet nepatenkinanti visų vartotojų poreikių.

Prekiaujant rūbais, būtina akcentuot ir tai, kad jums bus privalu laikytis įstatymų, kurie nurodo kaip reikia elgtis su vartotojų teisėmis. Nesvarbu ar tai būtų apranga vyrams, ar moterims, ar vaikams – galioja tos pačios prekių grąžinimo sąlygos, kurių privalu laikytis kiekvienam prekybininkui.