Rankdarbiai turi būti parduodami legaliai

rankdarbiaiDaugelis moterų išbando vis naujas veiklas tam, kad galėtų užsidirbti papildomų pajamų, bet ne paslaptis, kad tarp dažniausiai pasirenkamų veiklų yra būtent rankdarbiai. Šia veikla užsiima gana daug dailiosios lyties atstovių, nes galima internete matyti ne vieną skelbimą, kuriame siūlomi įvairūs rankų darbo gaminiai. Jeigu ir jūs galvojate pradėti užsiimti šia veikla, tai jums reikės pasidomėti ne tik veiklos įteisinimu, bet ir išlaidų mažinimo galimybėmis, nes šioje veikloje tenka įsigyti gana daug medžiagų, kurios aišku – kainuoja nemažai. Pirmiausia siūlytume neskubėti su ir negalvoti apie įmonės registravimą – to visai nereikia pačioje pradžioje.

Kiekviena moteris tokią veiklą gali pradėti vykdyti su individualios veiklos pažyma. Ją nemokamai išduoda mokesčių inspekcija. Tokią veiklą jūs galite įregistruoti internetu – nereikės tada niekur vykti. Tiesiog turite prisijungti prie savo paskyros mokesčių inspekcijos puslapyje ir pateikti registracijos formą. Jums tereikės vesti nesudėtingą apskaitą bei mokėti mokesčius nustatyta tvarka.

Kas liečia medžiagų pirkimą, būtina žinoti, kad visas medžiagas jūs galite nurašyti prie išlaidų, todėl jums nereikės mokėti mokesčių nuo visų gautų pajamų. Mokesčiai mokami nuo pelno. Pirkti medžiagas labiausiai rekomenduojame internete, nes el. parduotuvės dabar siūlo didelį pasirinkimą ir mažiausias kainas. Ten yra labai lanksčios atsiskaitymo galimybės, o pačios medžiagos po apmokėjimo atkeliauja vos per dieną ar kiek ilgiau. Žinoma, čia dairytis reikia tik į tas el. parduotuves, kurios medžiagomis šiai veiklai prekiauja teisėtai – jos jums išrašys sąskaitas faktūras, kurių jums reikės išlaidų pagrįstumui įrodyti. Jeigu jūs neturėsite jokių medžiagų įsigijimą įrodančių dokumentų, tai jums reikės tada rinktis variantą, kad išlaidomis būtų laikomos 30 procentų jūsų pajamų.

Medžiagas iš el. parduotuvių pirkti yra naudinga todėl, kad ten labai dažnai vyksta įvairios akcijos, per kurias kaip reikiant galite sumažinti savo išlaidas. Tas medžiagas galite pirkti ir didesniais kiekiais – galbūt netgi rekomenduojama. Kuo didesnę sumą išleisite, tuo didesnį nuolaidą ko gero taikys pardavėjas arba tiesiog jis jums pasiūlys nemokamą pristatymą. Internetu rankdarbiams skirtas medžiagas galite įsigyti saugiai.