Siuntų gabenimas verslui. Ką reikia žinoti?

Siuntų pristatymo paslaugomis besidomintys fiziniai ir juridiniai asmenys dabar kaip niekad turi didžiulį pasirinkimą. Jų siuntų atvežimas galimas įvairiais būdais. Nuo to priklauso ir paslaugos kainas. Tačiau, jeigu kalba eina apie verslą, svarbu žinoti, kad čia pristatymo kainos yra kiek kitokios. Internetinių parduotuvių savininkams siuntų pristatymo mokesčiai yra visai kitokie. Aišku, daug įtakos turi ir pasirinktas siuntų pristatymo būdas.

Lietuvoje siunta pristatyti gali kurjeriai. Siuntos atvežamos klientams į namus, darbus ar kitas pageidaujamas vietas. Bet, nereikia pamiršti, kad dabar ypač populiarėja pašto terminalai. Tai reiškia, kad per juos galima gabenti bet kokio dydžio siuntas. Aišku, kuo siunta didesnė ir sunkesnė, tuo didesnė pristatymo kaina. Geriausia tai, kad siuntų gabenimas naudojantis terminalais kainuoja pigiau. Tačiau, ar tai patogesnis pristatymo būdas  -spręskite patys.

Kalbant apie siuntų gabenimo paslaugas, verta žinoti, kad jų kaina susideda iš daugelio kriterijų. Siuntos pristatymo įkainiams įtaką daro atstumas, svoris, didysis, siuntos rūšis ir t.t. Jeigu siunta gabenama Lietuvos ribose, savaime aišku, kad pristatymo kaina bus mažesnė nei tokią pat siuntą gabent į kitą šalį.

Siuntų svoris ir dydis taip pat daro didžiulę įtaką siuntų atvežimo kainai. Kai siunta sveria labai daug ir yra gana didelių apimčių, logiška, kad gabentojai patiria nemažai nuostolių. Dėl šios priežasties, didesnio svorio ir gabaritų siuntos gabenamos už didesnė mokestį. Tuo labiau, reikia atminti, kad didesnės siuntos reikalauja ir geresnės priežiūros.

Jeigu jus domina siuntų gabenimo paslaugos, turėkite galvoje, kad kurjerių tarnybos viską pristato per skirtingą laiko tarpą. Tai reiškia, kad vienos tarnybos siuntas atveža greičiau, o kitos – trunka ilgiau. Kuo efektyvesnės paslaugos, tuo labiau tikėtina, kad kaina bus didesnė.

Renkantis siuntų gabenimo įmonę, būtina atidžiai pasidomėti jos teikiamomis paslaugomis. Ypatinga dėmesį reikėtų skirti siuntų draudimui. Jeigu jūs nuolatos gabensite didelės vertės krovinius, neprošal būtų pasidomėti ir draudimo paslaugomis, nes mažą kas gaili nutikti. Tad, jeigu jums aktualios siuntų a krovinių gabenimo paslaugos, tuomet plačiau apie jas domėkitės internete.