Skrydžiai turi būti pasirenkami saugiose sistemose

skrydziaiKelionių agentūros dabar skaičiuoja gana didelius pelnus – vis daugiau lietuvių renkasi įvairius skrydžius į kitas šalis, nes dabar mūsų šalyje yra tokia situacija, jog gimtinėje atostogauti yra daug brangiau nei svetur. Į tai įskaičiuojama ir kelionių kainos – su visais skrydžiais pirmyn ir atgal, dauguma lietuvių išleidžia daug mažiau pinigų svetur, nei atostogaujant mūsų kurortuose. Lietuvoje veikia ne viena skrydžių bendrovė, todėl konkurencija kaip reikiant padeda keliautojams – bilietus įsigyti jiems tampa daug paprasčiau ir pigiau. Svarbiausia tai, kad kai kurios kelionės nekainuoja ne šimto eurų – kai kurie skrydžiai kainuoja vos kelis eurus. Tai dažniausiai būna paskutinės minutės pasiūlymai, kuomet klientas turi nedelsiant susikrauti daiktus arba išvykti jau sekančią dieną.

Straipsnyje http://skrastas.lt/?data=2016-04-06&rub=1065924810&id=1459870160 pasakojama kur dažniausiai keliauja lietuviai, tačiau mažai užsimenama ir apie bilietų įsigijimą. Skrydžiai lėktuvu organizuojami nuolatos, todėl savaime suprantama kodėl dabar visus kelionių bilietus galima įsigyti internetu. Paprasčiausiai, dabar kiekvienas gali rezervuoti skrydį į norimą šalį, o tai padaryti paprasta – reikia prisijungti prie specialios interneto svetainės ir rezervuoti norimą kelionę iš pasiūlymų sąrašo. Tada lieka apmokėti už bilietus ir viskas. Apmokėjimas galimas naudojantis el. bankininkystės sistemomis arba atsiskaitant kortele.

Labai svarbu pabrėžti, kad visomis kelionių svetainėmis būtina pasidomėti. Tiksliau kalbant, jums reikia žiūrėti ar bilietų užsakymo sistema yra patikima, nes vis dėlto – atsiranda sukčių, kurie šitaip sugeba išpešti žmonių banko kortelių duomenis. Sukčiavimas vyksta paprastai – asmuo apsilanko fiktyvioje bilietų užsakymo sistemoje. Joje nurodoma, kad atsikaityti galima tik kortele. Atskaitant kortele, yra nurodomi visi kortelės duomenys su saugos kodais. Tie duomenys yra išsaugojami ir paskui sukčiai juos panaudoja apsipirkdami įvairiose vietose – tiek internetu, tiek fizinėse parduotuvėse. Sukčiai sugeba netgi klastoti banko korteles, tad, užsisakydami lėktuvų bilietus, būtinai žiūrėkite kur tai darote – nesirinkite neaiškių vietų, nes visgi – yra daug žinomų užsakymų sistemų, kurios jau yra patikrintos ir saugios.

Norėdami kažkur nuskristi, būtinai kelionę planuokite nuo nulio t.y. turite žinoti, kad į kelionės kainas nėra įskaičiuojamas joks apgyvendinimas – jūs mokate tik už skrydį. Visą svarbiausią informaciją pateikia portalas http://195.lt/skristi-pigiau/ kuriame rasite ir kitų patarimų.