Sodybos nuoma: kokius reikalavimus kelia šeimininkai?

sodybos nuomaStudentams bei pilnamečiams moksleiviams laukiant mokslų metų pabaigos jau galvose kyla mintys kaip reikėtų atšvęsti mokslų pabaigą. Sodybos nuoma yra bene dažniausias pasirinkimas – tiek abiturientai, tiek ir studentų grupės šiuo laikotarpiu jau varžosi tarpusavyje dėl geriausių vietų rezervavimo. Gaila, tačiau ne visoms mokinių grupėms pavyksta gauti patrauklią vietą šventei už priimtiną kainą – sodybos dabar yra išnuomotos bei rezervuotos kitoms šventėms. Ypač daug dėmesio sodybų pasirinkimui skiria jaunavedžiai, nes vasara yra bene geriausias laikotarpis tokios šventės minėjimui. Sodybas nuomojantys šeimininkai retai kada apšviečia būsimus nuomininkus iš anksto – jeigu klientai nesidomi, reiškiasi ne jiems viską pasakoti. Nebūkite optimistiškai nusiteikę, jeigu rasite sodybą šventei – joje galioja nustatyta tvarka, kurios laikytis būtina. Apie šeimininkų keliamus reikalavimus ir kalbame žemiau.

Užstatas bus negrąžinamas esant dideliems nuostoliams. Tai turi suprasti kiekvienas – tiek studentas, tiek jaunavedžių pora. Šventės sodybose įprastai yra audringos, todėl visokiausių nutikimų pasitaiko vos ne visiems. Prieš išsinuomodami sodybą, jūs sumokate užstatą, tačiau ar žinote kada jo šeimininkai jums negrąžins? Studentai pasižymi nesaikingu alkoholio vartojimu, o taip pat jie mėgsta elgtis impulsyviai, dėl ko dažniausia atsiranda kažkokių nuostolių. Kalbant apie alkoholį – turėkite galvoje, kad jeigu jūsų mokslų baigimo šventė bus audringa tiek, jog visur bus priteršta ir netvarkinga, jūs turėsite viską sutvarkyti. Taip, tai liečia ir labai padauginusius jaunuolius, kurie palieka savo žymes. Atsisakius tai padaryti, jūsų užstatas bus negrąžinamas, nes nuostoliai – valytojos samdymas. Visiems, kuriems yra aktuli sodybos nuoma, būtina žinoti, kad ją turėsite palikti tokią, į kokią įžengėte. Sugadinus stalus, kėdes ar kitą sodybos inventorių, nuostoliai bus išskaičiuojami iš užstato, o jeigu jo nepakaks, teks dar ir primokėti, nes juk nenorėtumėte turėti reikalų su policijos pareigūnais?

Ieškant sodybos nuomai, būtinai teiraukitės visų leidimų – prirūkydami jūs galite užsitraukti šeimininkų rūstybę. Bene kiekvienoje sodyboje yra reikalavimas nerūkyti vidaus patalpose. Dažniausiai tam yra įrengtos specialios rūkymo vietos. Jokiu būdu nešiukšlinkite aplinkos – jums patiems teks ją ir sutvarkyti, jeigu norėsite atgauti užstatą.