Svetainių kūrimas kiekvienam klientui kainuoja skirtingai

svetainiu kurimasDidžioji dalis paslaugų teikėjų arba tiesiog paprasti pardavėjai nemažai pinigų išleidžia tinklapių kūrimui, tačiau verta pabrėžti, kad ne visiems svetainių kūrimas atsieina brangiai. Viską lemia būtent tinklapio funkcionalumas bei išvaizda. Patyrę programuotojai bei dizaineriai nurodo, kad norintys gauti svetainę vos už keliolika eurų, turėtų tokias kainas tiesiog pamiršti. Profesionalus darbas dažniausiai kainuoja netgi kelis šimtus eurų, o jeigu kalba eina apie didelių įmonių puslapius, tai čia be keturženklių sumų neapsieinama. Dažniausiai svetainių kūrimas atliekamas pagal kliento ir paslaugų teikėjų sutartą terminą, tačiau neretai pasitaiko atvejų, kuomet specialistai darbų laiku neatlieka. Tokių specialistų jums reikėtų vengti.

Svetainių kūrimas prasideda būtent nuo projektavimo, o ne programavimo darbų.

Jeigu norite turėti patrauklią interneto svetainę, kurioje lankytojai jaustųsi, jog atėjo pas profesionalus, tai jums pradžioje reikėtų užsisakyti ir dizaino kūrimo paslaugas. Dažniausiai svetainių kūrėjai nedirba vienui vieni – jie dažniausiai buriasi į komandas. Vienas specialistas piešia tinklapio dizainus, kitas juos sukoduoja ir pritaiko visiems įrenginiams, o trečias (programuotojas) – pasirūpina funkcionalumu. Kreipiantis į tokias komandas, turėkite galvoje, kad jos už kelias dešimtis eurų nedirbs. Jūs vien už dizainą galite sumokėti daugiau nei šimtą eurų.

Norint profesionaliai atrodančios interneto svetainės, reikėtų pasidomėti ir kainų nustatymo kriterijais. Kaip pradžioje nurodyta – vieni moka daugiau, o kiti mažiau.

Svetainių kūrimas įvertinamas pagal kuriamo tinklapio specifikaciją.

Jeigu jūs į svetainių kūrėjus kreipiatės dėl tokios svetainės sukūrimo, kuri tik reprezentuotų jūsų teikiamas paslaugas, tai galbūt labai daug pinigų ir neišleisite. Bet, jeigu kalba eina apie sudėtingas sistemas, kurias vėliau naudos interneto vartotojai, tai čia jau kainos ženkliai kyla į viršų. Paprasčiausiai, tinklapių kūrimo kainos nustatomos atsižvelgiant į darbo kiekį. Vieną tinklapį specialistai gali sukurti per dieną, o kitam, kuris privalės turėti specialias funkcijas, gali prireikti ir kelių mėnesių. Kreipdamiesi į tinklapių kūrėjus jūs turėsite pateikti visą informaciją. Tai reiškia, kad turėsite netgi parodyti preliminarų maketą, jog specialistai žinotų apie kokio tinklapio sukūrimą eina kalba.