Vestuvių automobiliai jums

smagios vestuvesPlanuodami vestuves susimąstėte apie transportą? Nenusprendžiate ar važiuoti nuosavu ar nuomotu automobiliu? Vestuvių šventei vis daugiau porų renkasi nuomojamus automobilius – tai pigu ir itin patogu. Reikėtų pabrėžti tai, kad nuomojamas transportas suteikia nemažai privalumų, tuo labiau – pinigų sutaupyti taip pat galima nemažai. Jeigu ir jūs svarstote apie automobilių nuomą vestuvėms, siūlytume pasidomėti visomis galimybėmis – nuomotas transportas turi daug pranašumų, kuriuos aprašome žemiau.

 

 

  • Jeigu nusprendėte nuomotis automobilius, turėtumėte žinoti, kad jų yra įvairių – nuo įprastų šiuolaikiškų, iki antikvarinių solidžių. Jūsų vestuvės gali būti pabrėžiančios klasiką – Lietuvoje transporto nuoma užsiimančios bendrovės gali pasiūlyti gana platų automobilių asortimentą. Taip pat ir privatūs kolekcionieriai mielai nuomoja senovinius automobilius būtent vestuvių dienai. Pasirinkdami nuomotą automobilį, jūs be abejo papuošite savo vestuves.
  • Automobilių paruošimas šiai šventei atkrenta, nes nuomojami automobiliai būna paruošiami pagal saugumo standartus. Jums nereikės vykti į autoservisą, nes dažniausiai visi automobiliai techninę apžiūrą jau būna praėję gana seniai. Tai yra atkrentantis galvos skausmas, nes visgi – jeigu būtumėte pasirinkę savo automobilį, tai juk jį vežtumėte tikrinti į servisą, nes juk kelyje problemų patirti tikrai nenorėtumėte.
  • Šiuolaikiniai automobiliai turi visą patogumo įrangą, todėl keliaujant laikas neprailgs. Ypač dažnai kai kurioms jaunavedžių poroms tenka keliauti nemažus atstumus į bažnyčias, o juk smagiai praleisti laiką kelyje norėsis nevaržomai.
  • Vairuotojų samdymas yra neatsiejama automobilių nuomos paslaugų dalis – jų darbas bus reikalingas, nes patys suprantate – jie numes visą naštą, todėl keliauti bus itin paprasta. Vairuotojai viskuo pasirūpins – jie nuveš jus ten kur reikia, o svarbiausia – viskas vyks laiku. Vairuotojų pasirinkimas yra puikus sprendimas, nes neteks varginti kitų šventės dalyvių.
  • Automobilių nuomos paslaugos nėra tokios brangios. Tuo labiau, kad dabar nemažai porų, kurios rengia kiek didesnes vestuves, samdo net kelis automobilius ir artimųjų vežiojimui. Tai yra gana paranku, nes viskas vyksta be jokių priekaištų – švente mėgaujatės ne tik jūs, bet ir jūsų brangiausi žmonės, todėl siūlytume apie kelių automobilių nuomą vestuvėms pagalvoti ir jums.

Straipsnio šaltinis: www.smagiosvestuves.lt